Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Hain kim? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 111. yeni bölüm fragmanı geldi! Hızır’ın korktuğu başına gelir! (EDHO 110. son bölüm izle)
Hain kim? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 111. yeni bölüm fragmanı geldi! Hızır’ın korktuğu başına gelir! (EDHO 110. son bölüm izle)
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 110. bölümde; İlyas tuzağa düşüyor. Olayın arkasında Muzi vardır. İzzet, Muzi'yi uyarıyor. Boran para basacakları kağıdı buluyor. Peki Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 111. yeni bölüm fragmanı geldi. İşte Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 110. son bölüm özeti…
Sozcu.com.tr
Magazin 9 Ekim 2018 - 23:21

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın yayınlanan 110. son bölümde; Ateş’in ihaneti ortaya çıkıyor. Muzi İlyas’a suikast düzenler ama başarılı olamaz. Hızır, İzzet’i uyarıyor. Davut, Ünal’a Muzi ile ilgili planlarını sorar. Ünal Muzi’den bu savaşı bitirmesini ister ama Muzi Hızır’a kendisiyle uzlaşması için baskı yapmasını ister. Peki Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 111. Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 110. son bölüm özeti…

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 111. YENİ BÖLÜM FRAGMANI


EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ FRAGMAN

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 110. SON BÖLÜM ÖZETİ: EDHO'DA BU HAFTA NELER OLDU?

Muzi, İzzet’in yanına gelir. Ateş’le anlaşmıştır. Ateş ve İlyas restoranda yemek yemektedirler. Ateş gizlice Muzi ile konuşur. İhanet etmiştir. Restorandan çıkmak üzereyken Fahrettin İlyas’ı arar ve dışarıda birilerinin beklediğini söyler. Ateş ve kız arkadaşları gittikten sonra çatışma başlar. Hurşit ve Fahrettin’in yardımlarıyla saldırganları bertaraf ederler. İlyas saldırganların kim olduğunu merak eder.

ALPARSLAN’IN KIZ ARKADAŞI ORTAYA ÇIKIYOR

Boran Hızır’ı ziyarete gelir. Boran, İlyas ile yaptıkları işin detaylarını öğrenmek isteyen Hızır’a olumsuz yanıt verir. Enişte, Boran’ın adamı Tekin’den laf almaya çalışır. Tekin herşeyi anlatır. Sadece İlyas ile olan ortaklıklarından bahsetmez. Bu sırada İlyas yanlarına gelerek durumu anlatır.
Muzi başarılı olamamıştır. İzzet, kendisini yakacağını, ateşle oynadığını ve o ateşi kendilerine sıçratmamasını ister ve Muzi’ye yine Alparslan’ı hedef gösterir. Davut onlara kiminle uğraştığınızı bilmiyorsunz. Karşınızda MOSSAD var der. Bu arada Alparslan’ın da bir kız arkadaşı olduğunu öğrenir.

TİPİ ATEŞ’TEN ŞÜPHELENİR

Tipi, Ateş’in Davut Bey ile özel konuşmasının detaylarını öğrenmek ister. Ateş Cemre ile ilgili şüpheleri olduğunu ve Davut Bey’den onu araştırmasını istediğini anlatır.

Tufan, Muzi ile anlaşıp öldürülen Devran’ın işlerini devralmıştır. Hızır Muzi’nin neler çevirdiğinden haberdardır. İlyas ve Alparslan’a yapılan saldırılar onu güçsüz bırakmak içindir. Ancak İzzet ile ilgili şüpheleri vardır. İzzet’i konuşmaya otele çağırır. İzzet Devran’ın akrabalarını Tufan’a bela etmek ister.

BORAN’A MÜJDELİ HABER

Boran’ın adamı Tekin, Boran’a müjdeli haberi verir. Paraları basacakları kağıdı bulmuştur. Bu arada Alparslan’ın kız arkadaşı, Alparslan’ın Devletin adamı olduğunu bildiği babasının eski arkadaşı ile buluşur. Ona Alparslan’a içlerinde bir hain olduğunu ve Hızır’ın öldürüleceğini söylemesini ister.

Ateş ve Muzi gizlice buluşur ve Hızır’ı öldüreceğini söyler. Bu arada Hızır’ın yanına gelen İzzet kendisine hesap sorulmasından rahatsızdır. İlyas İzzet’e isteklerini sıralar ve onunla düşman olmak istemediklerini söyler. Hızır, Muzi ile ticaretini bitirip kendisi ile ticaret yapmasını ister.

DAVUT’A GÖZDAĞI VERİLİYOR

Davut ve Devletin adamı bir araya gelir. Davut Alparslanla ilgili bir planı varsa vazgeçmesini ister. Alparslan’ın peşini bırakmasını söyler. Devletin adamı Davut’tan emekli olmasını ve buralara bir daha dönmemesini ister. Kendisini yaşatmayacaklarını söyler. Davut kim olduğunu sorar ama bunu öğrendiklerinde çok geç olacağını söyler.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ SON BÖLÜM İZLE:

MELTEM ALPARASLAN’I UYARIYOR

Alparslan’ın yanına gelen kız arkadaşı Meltem, Hızır Amcasının öldürüleceğini ve kimseye güvenmemesi gerektiğini çünkü içlerinde ihanet eden biri olduğunu söyler. Ünal’la buluşan Davut ondan Muzi ile ilgili planlarını öğrenmek ister. Ünal, Hızır’ın ya para vererek ya da can vererek MOSSAD’la mutlaka anlaşmasını ister.

Boran, İlyas’ın yanına gelerek Tufan’a gitmeleri gerektiğini söyler. İlyas nedenini sorunca Hızır Ali ve Tufan’ın oğlunun gece ortalığı dağıttıklarını bunu duyan Tufan’ın da ceza olarak onları buzhaneye kapattığını öğrenir. Beraberce Tufan’ın yanına giderler.

Alparslan, Hızır’ın yanına gelir ve ona suikast düzenleyeceğini söyler. Hızır için sürpriz bir haber değildir. Alparaslan içlerinde bir hain olup olmadığını sorar. Hainin kim olduğu gizemini korumaktadır.

HIZIR’I İKNA EDİN

Muzi, Ünal’ın davetine icabet eder. Ünal yaşananlardan Muzi’yi sorumlu tutar ve ondan bu savaşı bitirmesini ister. Muzi’de Hızır’la konuşmasını ve kendisiyle uzlaşmaya razı etmesini söyler.

Son güncelleme: 00:18 - 16.10.2018