Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Hakan Altun, doların yükselişine isyan etti
Hakan Altun, doların yükselişine isyan etti
Dolar'ın durdurulamaz yükselişi ünlü isimlerin de gündemindeydi. Ünlü şarkıcı Hakan Altun, sahne aldığı mekanda "Dolar anamızı ağlattı zaten. Ne kadar ucu başı oynayan bir hikayeymiş" diyerek serzenişte bulundu.
Magazin 5 Ağustos 2018 - 12:24

Ekonomik anlamda yaşanan sorunlardan ve dövizin önlenemeyen yükselişinden her vatandaş gibi rahatsızlık duyan şarkıcı, sahne aldığı mekandaki hayranlarıyla dertleşti. Gece boyuncu sevilen şarkılarını seslendiren Altun, seyircilerle sohbet ederken döviz kurunun sürekli yükselmesine, “Dolar anamızı ağlattı zaten. Ne kadar ucu başı oynayan bir hikayeymiş” diyerek tepki gösterdi.

UMUT OĞUZ DA GÖNDERME YAPMIŞTI

Döviz kurlarındaki önlenemez yükselişle ilgili geçtiğimiz günlerde sevilen oyuncu Umut Oğuz da bir video paylaşmıştı. Oğuz, tatilde bulunduğu Didim, Altınkum’daki bir mekanda çektiği görüntünün üzerine; “Doların 5 tl olması çılgınca kutlanıyor, bu gurur hepimizin” notunu düşmüştü.