Sözcü Plus Giriş

Yılbaşı kapsamında sahneye çıkan şarkıcı, kendisini dinlemeye gelen hayranlarına unutulmayacak bir gece yaşattı. Sahne öncesi kameraların karşısına geçen Altun,”2018 yılı çok güzel geçti Allah’a şükürler olsun. Benim için sağlık olarak iyi geçerse hiçbir sorun yok bu hayatta. Konser vermişim vermemişim umurum da değil, ama sağlığımın yerinde olması çok umurumda… Şükürler olsun 2018’i çok güzel bir şekilde atlattık, 2019’dan herkesin olduğu gibi dünyada 8 milyara yakın insan varsa yılbaşında 1 Ocak’ı gördüğünde herkesin başka bir umudu oluyor bu hayatta, inşallah herkes istediği hayallerine kavuşur, gönlünden geçen her şeyi yerine getirir inşallah 2019’da. Ben her zaman söylediğim gibi benim sağlığım yerinde olsun gerisini hallederiz Allah’ın izniyle” diye konuştu.

“BAZEN OTOBÜS YOLCULUĞUNDA BİLE…”

Bodrum’a yerleşen şarkıcı,”Bodrum bana çok yaradı tabi ki. Hafta içi oradayım iki üç gün oraya gidiyorum hafta sonu falan konserlere geliyorum. Güzel daha sakin bir hayat güzel kendimi buldum yani” dedi. ‘Yeni besteler geliyordur…’ sorusuna Altun, “Benim için şehirlerin önemi yok. Ben bazen otobüs yolcuğunda bile aklıma bir şey gelince yazabiliyorum. Tabi ki daha naif ve sakin bir yerde kaldığınız da daha çok ilgi alanınıza giriyor. Ben müzikle ilgilendiğim için daha çok haşır neşir oluyorsunuz zaten çok yoğun bir konser programı var onlarla işte uğraşıyorum” şeklinde konuştu.

20. YILA ÖZEL PLAK PROJESİ

Yeni albümü çıkaracağını söyleyen Altun,”Bir aksilik olmazsa ‘Hani Bekleyecektin’ albümü 1999 yılında çıkmıştı. Şimdi 2019 yılında benim 20 yılım oluyor. Bir aksilik olmazsa inşallah 20 yılda 20 şarkı diye bir tane plak projem var. İnşallah plak olarak çıkarmayı düşünüyorum. Best of gibi düşünebilirsiniz aslında,belki cd’si de olabilir” dedi. Şarkılarımı insanların okuması benim için büyük şeref diyen şarkıcı,”Şarkılarımla birilerine katkım olduysa ne mutlu bana. Çünkü benim şarkılarımı okumaları benim için çok özel bir şey bunu size kelimelerle anlatamam bunu gerçekten yaşamanız lazım. Benim ruhumdan çıkan 4 dakikalık bir kompozisyonu ben bir arkadaşıma veriyorum ve o arkadaşım benim yüreğimden ruhumdan çıkan şarkıyla güzel yerlere geliyor. Bu benim için çok mutluluk. Her zaman söylerim ben hayatım boyunca kendime şarkı ayırmadım, hep şarkılarımı insanlarla paylaştım, bana kalanları da kendim okudum” diye konuştu.

hakan-altun-2

“İNSANLAR DELİRDİĞİMİ DÜŞÜNÜYOR”

Yüzükleriyle dikkat çeken Altun,”Ben takıyorum ama bazen insanlar delirdiğimi düşünüyor. Hepsinin manevi değeri var gerçekten var. Bunları ben aksesuar olarak takmıyorum, manevi değerleri ve uğuruna inandığım için takıyorum. Mesela yüzüklerimden biri rahmetli babamın alyansı… Annemden izin istedim annem takmama müsaade etti. Bu yüzüğü her gördüğümde rahmetli babam aklımdan hiç çıkmıyor ama her gördüğümde aklıma geliyor ama şarkı söylerken mikrofonu şöyle tuttuğumda babamla göz göze geliyoruz onun gözleri geliyor gözümün önüme” diye konuştu. Best of albümünün şarkılarını kendi okuyacağını da söyleyen Altun,”400 taneye yakın bestem var. Yeniden aranjelerini yapıp uyarlayacağız” diye konuştu.

İlginizi ÇekebilirHakan Altun'dan 'Aşka ihanet cezasız kalmaz' açıklamasıHakan Altun'dan 'Aşka ihanet cezasız kalmaz' açıklaması