Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Hakan Hatipoğlu, kasksız yakalandı!
Hakan Hatipoğlu, kasksız yakalandı!
Yarışma programı sayesinde şöhretin kapılarını açan ve daha sonrasında popüler dünyada kendine yer bulan Hakan Hatipoğlu ve Gizem Hatipoğlu ikilisi geçen akşam Nişantaşı'nda objektiflere yakalandı.
Magazin 31 Ocak 2018 - 09:31

Hakan Hatipoğlu ve Gizem Hatipoğlu çifti önceki akşam Nişantaşı‘nda görüntülendi. Bir motosiklete binen çiftin kask takmadığı dikkat çekti.

HAKAN HATİPOĞLU: “KASK YOK NİYE ÇEKİYORSUN?”

Flaşların patlamasıyla ne yapacağını şaşıran Gizem Hatipoğlu, eşinin arkasına saklanarak görüntü vermek istemedi. Hakan Hatipoğlu ise muhabirlere “Kask yok baba görmüyor musun, niye çekiyorsun?” diyerek sitem etti. Hakan Hatipoğlu‘nun kask takmadan trafiğe çıkması hayretle karşılandı.

HAKAN HATİPOĞLU KİMDİR?

Var mısın Yok musun‘ ve ‘Survivor‘ yarışmasıyla tanınan Hakan Hatipoğlu, 28 Kasım 1979’da Çanakkale’de doğdu. Milli sporcu, yarışmacı, oyuncu ve sunucudur.  Hakan Hatipoğlu, yarışmada tanışıp evlendiği Gizem Akın, uğruna eski nişanlısı Cihan Hatipoğlu‘nu terk etmiştir. Cihan Hatipoğlu, bunun üzerine çektiği aşk acısını anlatmak için bir kitap yazmıştır.

GİZEM HATİPOĞLU KİMDİR?

Gizem Hatipoğlu, reklamcılık bölümü mezunudur. Çocukluk yıllarından beri hayali televizyonlarda olmaktı. Acun Ilıcalı' nın sunduğu Var Mısın Yok Musun yarışmasına katıldı ve 130 bin lira kazandı. Ardından Survivor'a katıldı. Aynı yarışmada tanıştığı Hakan Hatipoğlu ile evlendi.

Son güncelleme: 11:56 - 31.01.2018