Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Hakan Hatipoğlu kimdir? Survivor Hakan Hatipoğlu kaç yaşında?
Hakan Hatipoğlu kimdir? Survivor Hakan Hatipoğlu kaç yaşında?
Survivor All Star başladı, izleyiciler Survivor All Star Ünlüler Gönüllüler yarışmacılarının hayatını merak ediyor. Survivor Hakan Hatipoğlu kimdir? Ünlüler takımında yer alan Hakan Hatipoğlu daha önce yarışmaya katılmış ve başarılı performanslar sergilemesi ile hafızalara kazınmıştı. Peki Hakan Hatipoğlu kimdir, kaç yaşında? İşte detaylar...
Magazin 10 Şubat 2018 - 19:51

Hakan Hatioğlu kimdir? Hakan Hatipoğlu ilk önce Acun Ilıcalı’nın Var mısın Yok musun programına katılmış ardından ismini Survivor yarışmalarında görmüştük. İzleyiciler Hakan Hatioğlu’nun hayatını merak ediyor. İşte Hakan Hatioğlu’nun hayatı ile ilgili bilinmesi gerekenler…

SURVİVOR HAKAN HATİPOĞLU KİMDİR?

Hakan Hatipoğlu, 28 Kasım 1979 tarihinde İstanbul‘da doğdu. İstanbul Burgazada’da büyüdü. Işık Üniversitesi İşletme Bölümünü bitirdikten sonra Marmara Üniversitesi İşletme Bölümü’nde yüksek lisans eğitimini tamamladı. Kendi reklam ajansını kurdu.

2009 yılında Acun Ilıcalı‘nın sunduğu “Var mısın Yok musun?” adlı yarışmaya katıldı. 250. programda yarıştı ve yarışmadan 132.000 TL ile ayrıldı. Var Mısın Yok Musun yarışmacısı Gizem Akın ile evlendi. 2010 yılında Erdal Beşikçioğlu‘nun başrolünde oynadığı “Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi” adlı dizide Selim karakterini 80 bölüm canlandırdı. TRT Spor’da da spor programı sundu.

Hakan Hatipoğlu, 2010 yılında, 17 Nisan 2010 – 18 Eylül 2010 tarihleri arasında yayınlanan, Acun Ilıcalı‘nın hazırlayıp sunuculuğunu da yaptığı ve yarışanlar “Var mısın Yok musun” yarışmacılarından seçildiği Panama‘da yapılan “Survivor Kızlar – Erkekler” yarışmasına katıldı.