Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Hakan Hatipoğlu kimdir? Survivor Hakan kaç yaşında?
Hakan Hatipoğlu kimdir? Survivor Hakan kaç yaşında?
Survivor 2018 bütün hızıyla devam ediyor. Yarışma boyunca performansından çok polemikleri ve sakatlığı ile gündeme gelen Hakan Hatipoğlu eleme potasına girdi. Bu hafta kimin eleneceği merak konusu... Peki Hakan Hatipoğlu kimdir, kaç yaşında?
Magazin 16 Nisan 2018 - 19:57

Hakan Hatipoğlu kimdir? Survivor 2018’in en çok polemik yaratan yarışmacısı Hakan Hatipoğlu daha önce de Survivor’a katılmıştı. Ünlü yarışmacı Survivor’a All Star takımında başlamış ardından da Gönüllüler takımına geçmişti. Yarışma başladıktan kısa bir süre sonra sakatlanan Hakan uzun süre yarışamamıştı. Performansı ile bekleneni yakalayamayan Survivor Hakan bu hafta eleme potasında…

HAKAN HATİPOĞLU KİMDİR?

İsmini ilk kez ‘Var Mısın, Yok musun’ ile duyuran Hakan Hatipoğlu, 28 Kasım 1979’da Çanakkale’de doğdu. Milli sporcu, yarışmacı, oyuncu ve sunucu. Işık Üniversitesi İşletme Bölümü, Marmara Üniversitesi Yüksek Lisans İşletme Bölümü’nde eğitim aldı. Var Mısın Yok Musun yarışmacısı Gizem Akın ile evlendi. Hakan, Milli bir sporcudur ve Adalarspor’da aktif olarak Su Topu oynamaktadır. 2013 Akdeniz Oyunları’nda Türkiye Sutopu Milli Takımı’nda yer alan Hakan Hatipoğlu, Survivor 2010 sezonunda ve Survivor All Star’da öne çıkan isimlerden biriydi.

survivor-hakan