Hakan Hatipoğlu’dan Lila ve instagram açıklaması

'Var mısın Yok musun' yarışması ile ünlenen Hakan - Gizem Hatipoğlu çiftinin kızları geçen hafta dünyaya geldi.

Hakan Hatipoğlu’dan Lila ve instagram açıklaması

Kızları Lila’yı kucaklarına alan çift yeni doğmuş kızlarına instagram hesabı açıp bu sayfa üzerinden onun ağzından paylaşımlar yapınca olan oldu! Kısa sürede kulaktan kulağa yayılan ve 70 bine yaklaşan bir takipçi sayısına ulaşan hesap haberlere bile konu oldu. Bunun üzerine yazılan bir köşe yazısında çift bebeklerini reklam için kullanmakla suçlanınca konunun taraflarından Hakan Hatipoğlu 2. Sayfa programına canlı yayında bağlandı ve şunları söyledi:

“Neden bu kadar büyütüldü anlamıyorum. Bebeğimizin doktoru hastanelerinde doğum yapan neredeyse her çiftin bebekleri için bir instagram hesabı açtığını söyledi. Ve benim de bu hesabı açma niyetim çocuğumuzun fotoğraflarının saklandığı bir arşivi olmasını istememdi. Bu yazılıp çizildiği gibi reklam amacıyla açılmış bir hesap değil… Bunu böyle görmek isteyenlerin hayatlarının merkezinde paranın olduğunu düşünüyorum. Hayata sevgi dolu gözlerle bakanlar amacımın para olmadığını anlayacaktır. Ancak beni de şaşırtan şey kısa sürede Lila’nın hesabının inanılmaz bir takipçi sayısına ulaşması ve oradan paylaştığımız hikayelerin bir milyon izlenmesi oldu. Böylesi bir ilgi olunca acaba hesabı kapatsak mı diye düşündüğüm bile oldu.”

hakan-hatipoglu-ic

Hakan Hatipoğlu kızının fotoğrafını paylaşmak için kırkının çıkmasını beklediklerini söyledikten sonra onu bir reklam filminde oynatmayı düşünmediklerini ancak eşinin imza attığı bazı reklam sözleşmelerinin bulunduğunu belirtti.

Hakan ve Gizem Hatipoğlu çiftinin kızı Lila'ya sosyal medya hesabı açtılar İlginizi Çekebilir Hakan ve Gizem Hatipoğlu çiftinin kızı Lila'ya sosyal medya hesabı açtılar