Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Survivor son bölümde ödül oyunu heyecanı! Survivor’da ödül oyununu kim kazandı? Şok sözler…
Survivor son bölümde ödül oyunu heyecanı! Survivor’da ödül oyununu kim kazandı? Şok sözler…
Yeni yarışmacılar ve Hakan-Nagihan Gönüllüler'e güç kattı. Survivor son bölümde hem polemikler hem de oyunlar damga vurdu. Survivor son bölümde Hakan Hatipoğlu oyunlara geri döndü. All Star ile Gönüllüler arasında hem rekabet hem de tartışmalar arttı. Eski oyunlarda All Star bütün ödülleri alıyordu, bu sebeple izleyiciler bu durumdan sıkılmış Acun Ilıcalı'ya güçlü bir takımın karşısında zayıf bir takımın çıkmasına tepki göstermişti. Acun, gerekli hamleleri yaptı. İşte Survivor son bölümde yaşananlar...
Magazin 18 Mart 2018 - 00:45

Survivor’da ödül oyunu gecelerinde, ödülü kazanarak adadaki motivasyonlarını artırmak isteyen yarışmacılar canla başla mücadele ediyor. Survivor son bölümde Hakan Hatipoğlu oyunlara geri döndü. Turabi’nin açıklamaları polemik yarattı. All Star eskisi gibi oyunları kolay kazanamıyor, Gönüllüler oyunları almaya başladı.  Yarışmacılar bir yandan sakatlanırken bir yandan sayı yapmanın sevincini yaşıyor. Turabi, hem Hakan’a hem Mustafa Kemal’e hem de Batuhan’a çattı. Peki Survivor son bölümde neler yaşandı? İşte ayrıntılar…

HAKAN SAHALARA GERİ DÖNDÜ!

Turabi: En iyiler ödülü önem kazandı. Kazanan konforlu adada kalıyor ve dinlenerek oyuna geliyor. Bu oyun çok önemli bu kez mutlaka kazanmamız gerek.

Merve: En iyi kız en iyi erkek kıran kırana bir mücadele olacak ama üzgünüm Gönüllüler yenilecek.

Cumali: Ada oyunun kaybetmemek için elimizden geleni yapacağız.

Funda: Bütün oyunları kaybet aç kal ama dokunulmazlığı kazan ne anlamı var.

Anıl: Bakalım nasıl bir kadro çıkacağız.

Ramazan: Barayı ve erzağı almamız lazım. Tek hedefimiz bayrak yarışına bırakmadan farkı aça aça galibiyeti almalıyız.

 

Alp: Bugün en iyi kadın ve erkek oyuncular oynayacak. Bugün ödüllerimiz bulgur, ayçiçek yağı ve her bir yarışmacımız için ikişer patates. Parkurun başından başlıyoruz havuzumuz var sonunda üç delik var başarılı atış yapmanız gerekiyor. 10 yapan kazanıyor.

Hakan: Yarından itibaren oynayacağım. Erzağa çok ihtiyacımız var yataktan çok.

ÖDÜL OYUNUNUN KAZANANI: GÖNÜLLÜLER

All Star: 7 Gönüllüler: 10

Turabi: Mustafa Kemal benden oyunları aldı sıkıntı değil ama ben bunun intikamını alacağım.

Sahra: Ben ilahi adalet demişim böyle bir şey olabilir mi? Funda böyle bir şey dedikten sonra bundan sonra asla üzülmem, acımam.

Funda: İpek’e fazla yüklenmiyorum. Sema ile karşılaşınca bana atış fırsatı verseydin demiş.

İpek: Onların gözünde kazandıkça varsın yoksa yoksun. Yağmur yüzüme söylemediklerini arkamdan söylüyor.

Hakan: Eğer dozu fazla kaçırırsam zorluk çıkar. Bazen dozu kaçırıyorum. Bazen ikili üçlü arazi olunca diğerleri neler konuştuğunu merak ediyor. Bir gün bana karşı bayrak açabileceklerinin farkındayım. Ben daha önce iki Survivor yaşadım hazırlıklıyım.

 

Acun Ilıcalı:  İki takım da süper görünüyor. Kim gidecek yazık olacak durumu şimdiden var. Siz All Star olduğunuzu ispat etmeye çalışacaksınız. Gönüllüler de sizi yenerek finale gidebileceklerini gösterecek. Kazanan takım tavuklu wrap yiyecek. arabaları çekip kum torbalarını çekiyorsunuz sonunda sektirerek torbaları atmanız gerek.

yiigityigi

All Star Yiğit arabayı çekerken kafasını çarptı, oyunu bırakmak zorunda kaldı. Doktor Metin anında müdahale etti.

All Star: 10 Gönüllüler: 8

 

“HAKAN İYİ AMA BENİM KADAR DEĞİL”

Hakan-Turabi karşılaşmasında Hakan saniyelerle kaybetti. Turabi “Hakan iyi ama benim kadar değil” diyerek zaferini ilan etti.

 

Damla-Nagihan karşılaşmasında Sahra’nın “Damla senden korkuyor o, sen daha güçlüsün” diye bağırdı.

Acun: Büyük bir mücadele vardı. Bir Gönüllüler bir All Star öne çıktı.

 

Turabi: Bundan önceki en iyiler oyununda istediğim performansı sergileyemedim. Onun intikamını aldım. Hakan’a hoş geldin diyorum. İyi bir yarışmacı. (Batuhan için). Sonuna kadar gel ondan sonra sevin. İstersen tavsiyemi dinle dinleme parkura gömeceğim seni.

Batuhan: Turabi’nin bu laflarını sevdim. Demek ki kendine beni rakip olarak görüyor ve konuşuyor. Pakura biraz ısınınca patatesi de çuvalı da göreceğiz

Hakan: Biraz laflara dikkat etmek lazım. Saygısızlığa gerek yok.

Turabi: Hakan’a güzel temennide bulundum ama onu geri alıyorum. Güzel oldu Hakan seni gömeceğiz. İkide bir saygı diye ağlamasın. Arkadaş onu rakip gördüğümü sanıyor. Ben hiçbir zaman parkurda laf atmıyorum. Yenince konuşsun. Bitirsin abi. Hızlı at misali konuşmasın.

Batuhan: Cevabı parkurda vereceğim.

 

İpek: Sinirden birkaç gözyaşı döktüm. Takım arkadaşlarımdan tepki aldım. Takıma katkıda bulunamadığım için ağladım.

Nevin: İpek sürekli Damla ile Sema beni seçiyor diyor.

Nagihan: (İpek için) Oyunlarda bizi demoralize ediyor. Böyle devam ederse yalnız kalır.

Son güncelleme: 08:43 - 18.03.2018