Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Hakan Kanık kimdir? Survivor Hakan Kanık’ın merak edilenleri…
Hakan Kanık kimdir? Survivor Hakan Kanık’ın merak edilenleri…
Survivor Türkiye Yunanistan yarışmasında Türkiye'yi Yunanistan'a karşı ilk temsil edecek isim Hakan Kanık olmuştu. Yarışma başladı ve Hakan Kanık performansı ile adından söz ettiriyor. Peki Hakan Kanık kimdir?
Magazin 3 Şubat 2019 - 15:04

Masterchef'te bu sezon yer alan ve hırslı ile beğeni toplayan Survivor Hakan Kanık şimdi Survivor’da boy gösteriyor. Sosyal medyada en çok konuşulan Survivor’lardan olan Hakan Kanık kimdir? İşte Hakan Kanık hakkında merak edilenler…

HAKAN KANIK KİMDİR?

İstanbul’da yaşamını sürdüren Hakan Kanık, 1999 yılında dünyaya geldi. Avni Akyol Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi’ni tamamladı, ardından Muğla Sıktı Kocaman Üniversitesi Bodrum Güzel Sanatlar Fakültesi'nin heykel bölümünde eğitim görmeye başladı. Et konusunda kendisini geliştiren ve farklı mekanların mutfaklarında çalışan Hakan Kanı’ın asıl mesleği ise komidir.

 

MasterChef Türkiye’nin hırslı isimlerinden Hakan Kanık, Survivor 2019 aday tanıtım videosunda şu açıklamayı yapmıştı:

“Sevdiklerimizden ayrı kalacağız, ailemizden uzak kalacağız. Ama adada ben illaki bir şeyle bulurum ve takımımı doyururum. Survivor'un parkurları çok uzun ve engebeli, acayip özellik gerektiren parkurlar. Ama ben burada yaşımın verdiği avantajla, atiklikle bütün parkurların üstesinden geleceğimi biliyorum. Asıl soru kimin beni yeneceği değil, kimin beni durdurabileceğidir.”