Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Hakan Kanık kimdir? Survivor Hakan nereli?
Hakan Kanık kimdir? Survivor Hakan nereli?
Hakan Kanık Survivor'da en genç yarışmacı olarak dikkat çekiyor. Master Chef yarışmasında ile geniş kitleler tarafından tanınan Survivor Hakan performansı ile adından söz ettiriyor. Peki Hakan Kanık kimdir?
Magazin 23 Şubat 2019 - 16:51

Survivor 2019 yarışmacıları arasında tanıdık yüzler de bulunuyor. Masterchef’te bu sezon yer alan ve hırslı ile beğeni toplayan Survivor Hakan Kanık şimdi Survivor'da boy gösteriyor. Peki Hakan Kanık kimdir, kaç yaşındadır? İşte ayrıntılar…

HAKAN KANIK KİMDİR?

1999’da İstanbul’da dünyaya geldi. Avni Akyol Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi'ni tamamladı, ardından Muğla Sıktı Kocaman Üniversitesi Bodrum Güzel Sanatlar Fakültesi’nin heykel bölümünde eğitim görmeye başladı. Et konusunda kendisini geliştiren ve farklı mekanların mutfaklarında çalışan Hakan Kanı'ın asıl mesleği ise komiliktir. Henüz 20 yaşında olmasına rağmen Masterchef yarışmasında yarı finale kadar gelme başarısını elde eden Hakan Kanık, basketbol sporuyla ilgileniyor ve vücut geliştirme ile ilgileniyor.

İşte, Hakan Kanık'ın Survivor öncesi açıklamaları;

“Sevdiklerimizden ayrı kalacağız, ailemizden uzak kalacağız. Ama adada ben illaki bir şeyle bulurum ve takımımı doyururum. Survivor'un parkurları çok uzun ve engebeli, acayip özellik gerektiren parkurlar. Ama ben burada yaşımın verdiği avantajla, atiklikle bütün parkurların üstesinden geleceğimi biliyorum. Asıl soru kimin beni yeneceği değil, kimin beni durdurabileceğidir.”