Hakan Yılmaz kimdir? Hakan Yılmaz’ın darp edildiği kavga neden çıktı? İşte merak edilenler…

Hakan Yılmaz geçtiğimiz günlerde bir kavgaya konu olmuş ve darp edildiğine dair görüntüler ortaya çıkmıştı. Hakan Yılmaz kimdir sorusu ünlü oyuncu gündeme geldikçe daha da merak edilmeye başladı. Hakan Yılmaz arama motorları üzerinde en çok merak edilenler arasına girdi...

Hakan Yılmaz kimdir? Hakan Yılmaz’ın darp edildiği kavga neden çıktı? İşte merak edilenler…

Birçok televizyon ve sinema projesinde yer alan Hakan Yılmaz kimdir? Hakan Yılmaz hangi filmlerde oynadı, hangi dizilerde yer aldı? Hakan Yılmaz’ın karıştığı kavgaya dair farklı iddialar da gündeme geldi. İşte Hakan Yılmaz’ın hayat hikayesi ve kavgaya dair merak edilenler.

HAKAN YILMAZ KİMDİR?

Hakan Yılmaz Wikipedi'de yer alan biyografisine göre, Hakan Yılmaz 6 Aralık 1969 Rize doğumlu, oyuncudur. İlk sahne deneyimini ilkokul 2. sınıfta Cimri ile Manav piyesinde yaşadı. Okul yıllarında Üstün Gürtuna’nın hocalığında folklor çalışmalarında bulundu. Lise yıllarında Çetin Cengiz’den modern dans dersleri aldı. Yetmedi aynı salonda 3 yıl dans dersleri verdi. Güzel sanatlar tiyatro bölümünü kazanamadı. Amatör tiyatro grupları ile okullarda çocuk oyunlarında oynadı ve askere gitti. Askerde 15 ay fotoğrafçılık ve animasyon ekibinde görev alıp gösteriler yaptı. Askerden sonra Antalya'ya yerleşti orada çizgi tiyatrosunda 2 yıl oynadı ve televizyonda Çizgi Show adlı programda yer aldı. İstanbul'a dönüp Teyfik Gelenbe’nin tiyatro kursuna katılıp ders aldı. Bir arkadaşı ile Star TV için skeç programı hazırladı. Ancak yayınlanacağı akşam Körfez Savaşı başladı ve program bu güne kadar halen yayınlanmadı. Oyunculuğa ara verip grafikerlik yaptı. 1994 yılında İner misin? Çıkar mısın? adlı yarışma programında kendi yazdığı skeçlerde oyunculuk yaptı 1995 yılında Televizyon Çocuğu adlı show programında oyunculuk yaptı, reklam filmlerinde oynadı. 1997 yılında Yangın Ayşe adlı dizide oynadı 1998 yılında 120 bölüm Büyük Küçük Demeden adlı çocuk yarışma programını sundu. Reklam filmleri çekti. 1999 yılında Ayrılsak da Beraberiz adlı dizide oynamaya başladı ve 500 bölüm oynadı. 2004 yılında Uy Başuma Gelenler adlı dizide oynadı. 2004–2005 sezonunda Sevgili Karım adlı tiyatro oyunu ile İstanbul ve Anadolu'da 75 oyun oynadı. Bir çocuk babası olup 2009 yılı sonunda eşinden boşanmıştır. Avrupa Yakası adlı dizide Osman Koçarslanlı karakterini canlandırdı. Daha sonra ise Yahşi Cazibe adlı dizide Kemal Kükreyen karakterini oynadı.

İŞTE KAVGA GÖRÜNTÜLERİ

HAKAN YILMAZ KÜFÜR ETTİ İDDİASI!

İstanbul Beşiktaş’ta bir otelde oyuncu Hakan Yılmaz ve eşi Elif Yılmaz’ı arkadaşlarıyla dövdüğü iddiasıyla gözaltına alınıp, ardından serbest bırakılan Vuralhan Grup Yönetim Kurulu Başkanı Denizhan Vural, olayla ilgili açıklama yaptı. Vural, Yılmaz’ın küfür ve hakaret ettiğini ileri sürdü. Denizhan Vural, düzenlediği basın toplantısında, oyuncu Hakan Yılmaz ve eşi Elif Yılmaz'ı Beşiktaş Etiler'deki bir otelde geçen hafta dövdüğü iddialarıyla ilgili soruları yanıtladı. Vural, “5 yıldır sürekli iş için gittiğimiz otelde bu olay yaşandı. Olayın içeriği ile alakalı çok büyük yalanlar ve iftiralar söz konusudur. Şahsım ve arkadaşlarımın ticari itibarlarımız hiçe sayılarak büyük bir töhmet altında bırakıldık. Olayın gerçekleşme nedeni tamamen anlatılanların dışında ve bizim arkadaşlarımızın sonuna kadar haklı olduğu şekilde gerçekleşmiştir” dedi.

Darp edilen oyuncu Hakan Yılmaz ilk kez konuştu! İlginizi Çekebilir Darp edilen oyuncu Hakan Yılmaz ilk kez konuştu!