Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Hakan Yılmaz ve eşine saldıran Denizhan Vural tutuklandı
Hakan Yılmaz ve eşine saldıran Denizhan Vural tutuklandı
Oyuncu Hakan Yılmaz ve eşi Elif Yılmaz'a yanındakilerle birlikte saldırdığı iddiasıyla tutuksuz yargılanan Denizhan Vural, Kırıkkale'deki cinayetle ilgili gözaltına alındıktan sonra sevk edildiği mahkemece tutuklandı.
Magazin 29 Nisan 2018 - 11:03

Oyuncu Hakan Yılmaz ve eşi Elif Yılmaz’a yanındakilerle birlikte saldırdığı iddiasıyla tutuksuz yargılanan Denizhan Vural, Kırıkkale’nin Keskin ilçesinde Afgan bir çobanın silahla öldürülmesiyle ilgili olarak gözaltına alındıktan sonra tutuklandı.

Önceki gün akşam saatlerinde Bozkurt Mahallesi’nde meydana geldi. Bir mandırada bulunan Afganistan uyruklu 25 yaşındaki çoban İslam R. , duyduğu sesler üzerine dışarı çıkınca boynundan vuruldu. Ağır yaralanan İslam R.’nin olay yerinde hayatını kaybettiği belirlendi. Polis, ilçede başlattığı geniş çaplı araştırma sonucu olayla ilgili Denizhan Vural’ı gözaltına aldı. Vural, Keskin İlçe Emniyet Müdürlüğü’nde alınan ifadesinin ardından çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklanarak Keskin T Tipi Cezaevi’ne gönderildi.

DAHA ÖNCE DE HAKAN YILMAZ VE EŞİ ELİF YILMAZ’A SALDIRMIŞTI

Öte yandan Denizhan Vural, geçtiğimiz 2017 yılının Aralık ayında İstanbul Beşiktaş´ta bir otelde oyuncu Hakan Yılmaz ve eşi Elif Yılmaz´a yanındakilerle birlikte saldırdığı iddiasıyla gözaltına alınıp serbest bırakılmıştı. Vural, “hakaret, kasten yaralama, tehdit” suçlarından 2 yıl 10 aydan 8 yıl 6 aya kadar hapisle cezalandırılması istemiyle tutuksuz yargılandığı davanın geçtiğimiz günlerde görülen ilk duruşmasına katılmazken, mahkeme, Keskin Asliye Ceza Mahkemesi´ne talimatla yazı yazılarak ifadesin alınmasına karar vermişti.
(DHA)