Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Hakan Yılmaz ve eşine saldıranlar için yeni gelişme…
Hakan Yılmaz ve eşine saldıranlar için yeni gelişme…
Etiler’deki bir otelde, oyuncu Hakan Yılmaz ve eşine saldırıp çifti yaralayan Denizhan Vural ve yanındakiler hakkındaki soruşturma tamamlandı. Savcılık, Denizhan Vural, koruması ve arkadaşı Erdal Gökçe hakkında dava açtı.
Magazin 27 Aralık 2017 - 10:59

Oyuncu Hakan Yılmaz, arkadaşlarıyla birlikte Arnavutköy’de bir restoranda kendisi için hazırlanan sürpriz doğum günü yemeğine katılmış, ardından eşi Elif Yılmaz’la birlikte konaklamak için Etiler’deki Le Meridien Otel’e gitmişti. Yılmaz ve eşi burada Denizhan Vural adlı şahsın ve beraberindekilerin saldırısına uğramıştı. Hastanede tedavi gören Yılmaz çifti, darp raporu alıp şikâyetçi oldu.

hakan-yilmaz-sli

YARALAMA, HAKARET, TEHDİT…

Polis, kamera kayıtlarını inceledi, savcılık ise Yılmaz ile Vural’ı çağırıp ifadelerini aldı. Sabah’ın haberine göre, savcılık soruşturmasını tamamlayıp Denizhan Vural, koruması ve arkadaşı Erdal Gökçe hakkında şüpheli olarak yaralama, hakaret ve tehditten dava açtı.

 

 

Son güncelleme: 11:57 - 27.12.2017