Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Hakan Yılmaz’ın mutlu günü
Hakan Yılmaz’ın mutlu günü
Oyuncu Hakan Yılmaz, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımla kızı Deniz'in kendisine yaşattığı gururu ve mutluluğu takipçilerine ulaştırdı.
Magazin 29 Mayıs 2019 - 08:42

Oyunculuk kariyerine İner misin? Çıkar mısın? adlı yarışma programı ile başlayan Hakan Yılmaz, o zamandan bu yana kariyerinde başarılı adımlar atmasını bildi. Şafak Sezer’le başladığı yolculuğunda bir süre sonra kendi çizgisinde gitmeye başlayan ve ağırlıklı olarak tiyatro sahnelerinde seyircisiyle buluşan Hakan Yılmaz, geride bıraktığımız gün büyük bir mutluluk yaşadı. İlk evliliğinden olan kızı Deniz’in tiyatro gösterisini izlemeye giden Yılmaz, duygularını hesabından paylaştı:

“Bugün çok değişik duygular yaşadım. Bu sefer ben seyirci koltuğunda oturdum, kızım sahnedeydi. Hayranlıkla izledim kızımı ve arkadaşlarını. Önce sağlık, arkasından şans ve iyi insanlar hep yanında olsun çocuklarımızın. Seni çok seviyorum kızım…”