Halil Sezai’nin darbettiği Hüseyin Meriç’ten balta açıklaması

Komşusu Hüseyin Meriç'i (67) darbettiği gerekçesiyle tutuklanan Halil Sezai'nin (41) avukatı dava dosyasına yeni görüntüler sunmuştu. Sunulan baltalı görüntülerle ilgili konuşan Hüseyin Meriç, "Tamamen sahte görüntüler" ifadelerini kullandı.

Halil Sezai’nin darbettiği Hüseyin Meriç’ten balta açıklaması

Şarkıcı Halil Sezai’nin tutuklanmasıyla sonuçlanan olayda dava dosyasına sunulan yeni görüntüler sunulmuştu. Halil Sezai’nin avukatı tarafından sunulan görüntülerde Hüseyin Meriç’in baltayla şarkıcının evinin önüne geldiği belirtilmişti. 67 yaşındaki Hüseyin Meriç o görüntülerle ilgili avukatı  ile birlikte kameralar karşısına geçti.

“TEDİRGİN OLUYORUM”

Meriç, şunları söyledi:

* Tamamen sahte görüntüler. Bir avukat sunduğu delillere bakmaz mı? Bunu nasıl gösterebilir? Burada kimi kandırıyor? Hakimi böyle bir şeyle mi kandırmaya çalışacak? Halkı böyle mi kandıracak?

* 24 Temmuz’da yine aynı işi yapmıştı. Yine evime gelmişti. Yine beni tehdit etmişti ve yine tekrarladı. Bunları durdurmak lazım.

“SONUNA KADAR SAVAŞACAĞIM”

* İşe gitmek, işte durmak da zor oluyor. Akşam eve geldiğimde eve ya da bahçeye birisi saklanmıştır diye tedirgin oluyorum. Siz olsanız burada yürümeye korkmaz mısınız ?

* Her an için başınıza bir şey gelebilir. Ben onlar yüzünden evimi toprağımı terk edecek değilim. Sonuna kadar savaşacağım. (DHAİHA)

Halil Sezai olayında yeni görüntülerde balta ayrıntısı İlginizi Çekebilir Halil Sezai olayında yeni görüntülerde balta ayrıntısı
Loading...