Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Halit Ergenç’e saldırı!
Halit Ergenç’e saldırı!
Başarılı oyuncu Halit Ergenç, trafik magandalarının saldırısına uğradı.
Magazin 1 Haziran 2019 - 15:17

Oyuncu Halit Ergen, bugün sabah saatlerinde trafikte saldırıya uğradığını açıkladı. Sosyal medya hesabından bir açıklama yapan Ergenç, “Bugün sabah saatlerinde trafik güvenliğini tehlikeye sokacak şekilde seyreden bir araç içerisinden inen iki kişinin tehdit, hakaret ve fiziksel saldırısına uğramış bulunmaktayım. Konu ile ilgili resmi makamlar nezdinde gerekli işlemleri başlattım. Trafik kurallarını ihlal ederek, toplumun güvenliğini tehdit eden bu davranış biçimiyle ilgili tüm yasal haklarımı kullanarak, konunun takipçisi olacağımın bilinmesini isterim” dedi.

SALDIRGANLAR YAKALANDI

Ergenç’in sabah 10.00 sıralarında Etiler’de seyir halindeyken, makas atarak gelen bir aracı yavaşlattığı, araçtaki Y.E.A. ve M.A.’nın ardından Ergenç’e sözlü ve fiziksel saldırı da bulunduğu öğrenildi. Ergenç'e yumruk da atan iki trafik magandası, Beşiktaş İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından gözaltına aldı.

 

Son güncelleme: 16:04 - 01.06.2019