Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Halit Ergenç Vatanım Sensin için heyecanlı! Vatanım Sensin dizisi yeni sezon ne zaman başlayacak
Halit Ergenç Vatanım Sensin için heyecanlı! Vatanım Sensin dizisi yeni sezon ne zaman başlayacak
Vatanım Sensin'in yeni sezonu için gün sayan Halit Ergenç'ten diziyle ilgili açıklama. Eylül ayının başından beri izleyiciler Vatanım Sensin yeni sezonu ne zaman başlayacak diye merak ediyor.
Magazin 12 Eylül 2017 - 10:08

Eşi Bergüzar Korel’le birlikte Vatanım Sensin dizisinde başarılı bir performansa imza atan Halit Ergenç, geride bıraktığımız gün oğlu Ali’yi bir alışveriş merkezi içinde bulunan çocuk eğlence şehrine götürdü. Oğlu içeride oynarken kendisi de dışarıda bekleyen Halit Ergenç kendisini görüntüleyen muhabirlere yeni sezonla ilgili açıklamalarda bulundu. Rahat kıyafetleri ile dikkat çeken ünlü oyuncu, “Baba & oğul birlikte vakit geçirmeyi seviyoruz. Vatanım Sensin'in yeni sezonu için heyecanlıyız. Arta kalan zamanlarda da oğlumla geziyoruz, eğleniyoruz. Keyifliyiz” dedi.

NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Geçtiğimiz sezon perşembe akşamları yayınlanan dizinin bu sezonunun da aynı gün olması bekleniyor. Ancak tarih henüz değil. Sadece dizinin çekimlerine başlanılmak üzere olunduğu biliniyor.

Son güncelleme: 08:37 - 14.09.2017

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.