Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Halka dizisi yayın tarihi belli oldu! Halka ne zaman başlıyor? İşte dizinin oyuncuları, konusu ve fragmanı…
Halka dizisi yayın tarihi belli oldu! Halka ne zaman başlıyor? İşte dizinin oyuncuları, konusu ve fragmanı…
Hande Erçel, Serkan Çayoğlu, Nazan Kesal ve Ahmet Mümtaz Taylan'ın başrollerde oynadığı Halka'nın yayın tarihi belli oldu. TRT 1'de yayınlanacak Halka'nın yayın tarihi ve konusu...
Magazin 6 Ocak 2019 - 00:05

TRT 1’de yayınlanacak olan ve yapımcılığını Es Filmin yapımcılığını üstlendiği, senaryosunu Levent Cantek’in kaleme aldığı, Volkan Kocatürk’ün yönetmen koltuğunda oturduğu Halka'nın yayın tarihi belli oldu. Başrollerini Hazal Subaşı, Hande Erçel, Kaan Yıldırım, Serkan Çayoğlu'nun paylaştığı Halka dizisinin kadrosunda Ahmet Mümtaz Taylan, Burak Sergen, Sermiyan Midyat ve Nazan Kesal gibi usta isimler de yer alıyor. İşte Halka dizisinin yayın tarihi…

HALKA DİZİSİ FRAGMANI


HALKA YAYIN TARİHİ

Halka dizisi 15 Ocak Salı akşamı ilk bölümüyle TRT1 ekranlarında olacak.

halka-dizisi-ne-zaman

HALKA DİZİSİ KONUSU

Adını simgesi üç halka olan 40 yıllık bir suç örgütünden alan Halka dizisi, Kaan ve Cihangir adlı iki gencin intikâm hikayesini etkileyici bir dille ekranlara taşıyacak.

Senaryosunu Levent Cantek’in kaleme aldığı, Volkan Kocatürk’ün yönetmen koltuğunda oturduğu polisiye dizi Halka’nın çekimleri tüm hızıyla devam ediyor.

Son güncelleme: 13:56 - 06.01.2019