Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Halka 5. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! (Halka 4.son bölüm izle)
Halka 5. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! (Halka 4.son bölüm izle)
Halka 4. bölümü ile bu akşam ekrana geldi. Yayınlanan son bölümde; Kaan, Terzi ile ilgili gerçek hikayeyi Cihangir'e anlatıor. Terzi'nin Kaan'ı kurtarmaya değil öldürmeye geldiği ortaya çıkıyor. Yani o gün Terzi'yi vuran kişi aslında Kaan'ın hayatını kurtarıyor. O kişi de aslında Cihangir. Cemal bir yandan operasyonunu yürütmeye çalışırken diğer yandan Altan ile çakışıyor. Peki Halka son bölümde başka neler yaşandı? Halka 5.yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İşte dizi ile ilgili merak ettikleriniz..
Sozcu.com.tr
Magazin 5 Şubat 2019 - 22:31

HALKA 5. YENİ BÖLÜM FRAGMANI


Halka TRT1'de bu akşam 4. Bölümü ile ekrana geldi. Halka 4. bölümde; Terzi’nin hayatta olması Cihangir ile Kaan’ı çok şaşırtıyor. Cihangir babasına Terzi ile ilgili hesap soruyor. Elif görevden alındığını Kaan’a söylüyor. Ama Kaan, onların hikayesinin henüz bitmediğine inanıyor. Cemal ise operasyonunun detaylarını amirine anlatıyor. Ondan bir de uyarı alıyor. Haberimizden Halka 4. Son bölüm özetini okuyabilirsiniz…

HALKA 4. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI? İŞTE SON BÖLÜM ÖZETİ…

Kaan’ın çabası boşuna gidiyor. Ama Cihangir’le Kaan herkesin aradığı o genci teknede yakalıyor. Ancak teknede beklenmeyen bir misafir daha var. O da terzi. Silahını çeken terzi Kaan ve Cihangir’in gözleri önünde genci öldürüyor. Kaan ve Cihangir ‘ölmemiş’ diyerek şok oluyor. Ancak Terzi’nin arkasından baka kalıyorlar.

HALKA SON BÖLÜM İZLE

CİHANGİR: TERZİ’Yİ NEREDEN TANIYORSUN

Cihangir, Kaan’a Terzi’yi nereden tanıdığını soruyor. Ama Kaan bu soruyu geçiştiriyor. Adem’in gevezeliği de olayı kaynatıyor. Adem, Kaan’ın yokluğunda Cihangir’i onun hakkında doldurmayı da ihmal etmiyor. Sonra da Kaan’ı sorguya çekiyor. Mekanın adresini garsonun annesinden öğrenemediğini söylüyor. Kaan’ın yalan söylediğini ima ediyor. Cihan bir kez daha Terzi konusunu açıyor. Kaan yaşadığı olayı anlatıyor. Terzi’nin vurulma hikayesini anlatıyor. Adem Terzi’nin onu kurtarmaya değil, öldürmeye geldiğini söylüyor. Cihangir, Terzi’yi vurduğunu hatırlıyor. Kaan o gün onu kimin kurtardığını merak ediyor. Cihangir birlikte bulmayı teklif ediyor.

İREM’İN BAŞI DERTTE

Zor durumda olan İrem, Cihangir’i arıyor ama Cihangir telefonuna cevap vermiyor. İrem korku içinde saklanmaya çalışıyor. Ancak yakalınıyor. İtişme sonrası boğazına yapışan adamı yaralıyor ve kaçıyor.

CEMAL İLE ALTAN KARŞI KARŞIYA

Cemal olay yerine geliyor ve garson çocuğun öldürülüşünü sorgulamaya başlıyor. Kamera kayıtları temizleniyor. Cemal, bu olayın İskender’in işi olduğunu söylüyor. Etraftakileri sorguya çektiriyor. Elif de oraya geliyor. Cemal ‘ne işin var burada’deyince Altan tarafından çağırıldığını söylüyor. Cemal, Altan’ın orada ne işi olduğunu sorguluyor. Altan, Cemal’in ertesi gün kurula gireceğini söylüyor. Altan’a göre yaşananlar Kaan’ın marifetleri.

İSKENDER KAAN’IN KİMLİĞİNİ ÖĞRENİYOR

İskender Kaan’ın kimin oğlu olduğunu öğreniyor. Hümeyra’nın oğlu diyerek uzun uzun düşünüyor. Müjde de babasının yanına geliyor.

ELİF: GÖREVDEN ALINDIM

Kaan, Elif’le buluşuyor. Kaan katilin Terzi olduğunu anlatıyor. Ayrıca Terzi’nin öldüğünü düşündüğünü de söylüyor. Elif görevden alındığını ve birlikte çalışmadıklarını söylüyor. Kaan sebebini sorunca ‘uzun hikaye’ diyerek geçiştiriyor. Kaan’a göre ise onların hikayesi orada biteyecek.

CEMAL’E AMİRİNDEN UYARI

Cemal, amirine Halka’nın tüm detaylarını anlatıyor. Örgütün peşine nasıl düştüklerini ve örgütün parçalarını anlatıyor. Amiri operasyonla ilgili söylentilerden bahsedip elle tutulur bir şeyler vermesini istiyor.

İLHAN: TERZİ İNSAN DEĞİL

Cihangir, İlhan’a gidiyor. Terzi’nin gelişinin esabını soruyor. Babası bu işin nazla niyazla olmadığını söylüyor Ayrıca Terzi’ninonun adamı olmadığını, ona iş verenlerin adamı olduğunu söylüyor. Cihangi kim bu Terzi deyince, İlhan, Terzi’nin insan olmadığını söylüyor.

MÜJDE, CİHANGİR’LE KONUŞUYOR

Müjde babasının içini yapmak istediğini Cihangir’e söylüyor. Cihangir başta alaya alıyor ama sonra konuşmaya çalışıyor. Müjde babaları arasındaki gerilimin sebbeini soruyor. Sonra da Terzi’nin kim olduğunu soruyor. Cihangir net cevap vermiyor ama Terzi konusunda onu uyarıyor. Müjde, Cihangir ile iş konuşmak istiyor.

Son güncelleme: 23:49 - 05.02.2019