Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Haluk Levent Diyarbakır konserinde Donald Trump’a Filistin’ şarkısını armağan etti!
Haluk Levent Diyarbakır konserinde Donald Trump’a Filistin’ şarkısını armağan etti!
Ünlü şarkıcı Haluk Levent, Diyarbakır konserinde ABD Başkanı Donald Trump'a tepki olarak Filistin' şarkısını söyledi. Haluk Levent, Arapça söylediği "Filistin" adlı parçasını Filistin halkına armağan etti. İşte ayrıntılar...
Magazin 9 Aralık 2017 - 11:52

Diyarbakır’da konser veren ünlü şarkıcı Haluk Levent, Kudüs’ü İsrail’in başkenti olarak gördüğünü açıklayan ABD Başkanı Donald Trump’a, Arapça söylediği “Filistin” adlı parçasıyla tepki verdi. Seyirci tüm coşkusuyla Halk Levent’in yanındaydı.

halukleventic

ŞARKISINI FİLİSTİN HALKINA ARMAĞAN ETTİ

Levent, “Dünyayı gittikçe daha da berbat hale getirmek isteyen ABD Başkanı Trump’a karşı Filistin halkının onurlu duruşu ve davranışına bu şarkıyı armağan ediyorum” dedi. Ünlü şarkıcının bu sözleri, alandakiler tarafından uzun süre alkışlandı.

SEYİRCİYİ COŞTURDU

Diyarbakır’ın Yenişehir ilçesindeki bir AVM’de dün akşam hayranlarının karşısına çıkan Haluk Levent, şarkılarıyla dinleyenleri coştururken, zaman zaman da sevenlerine hitap etti. Hayranları, Haluk Levent’e büyük bir coşkuyla eşlik etti.