Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Haluk Levent, domates kralı seçildi
Haluk Levent, domates kralı seçildi
Düzenlediği yardım kampanyalarıyla isminden sıklıkla söz ettiren şarkıcı Haluk Levent, önceki gün düzenlenen bir festivalde sahne aldı. Levent: "Yarın tüm basın beni konuşacak" diyerek, boynuna domateslerden oluşan bir kolye taktı.
Magazin 28 Nisan 2019 - 09:16

Şarkıcı Haluk Levent Antalya’nın Kumluca ilçesinde bu yıl 20’ncisi düzenlenen Tarım ve Seracılık Festivali kapsamında konser verdi.Konser sonunda Haluk Levent’e çiçek, plaket ve salkım domateslerden yapılmış kolye takdim edildi. Festival yetkililerinin isteği üzerine domateslerden oluşan bir kolye takan Levent, esprileriyle de herkesi güldürdü.

DİNLEYİCİLERİN YANINA GİDEREK ŞARKI SÖYLEDİ

Konuşmaların ardından, şarkıcı Haluk Levent, birbirinden hareketli eserlerini seslendirdi. Zaman zaman dinleyicilerinin arasına inen şarkıcı, sevenleriyle fotoğraf çektirip, özçekim yaptı
BEN DOMATES KRALI OLDUM’

Başkan Mustafa Köleoğlu’nun “Domates güzeli değil, domates kralı seçileceksiniz” diyerek ikna etmeye çalıştığı Haluk Levent, seyircinin de tezahüratına daha fazla dayanamadı. Haluk Levent, “Arkadaşlar bildiğiniz gibi domates kraliçesi vardı. Ben domates kralı oldum” dedi. Başkan Mustafa Köleoğlu da bunun üzerine “Kumluca halkının bana verdiği yetkiye dayanarak sizi domates kralı ilan ediyorum” diyerek şarkıcı Levent’e domatesten yapılan kuşağı taktı.

‘YARINKİ GAZETE MANŞETLERİNİ GÖREBİLİYORUM’

Haluk Levent, “Burada bir tuzak var. Bu tuzağa sayenizde düştüm. Madem siz istediniz, arkadaşlar burada gördüğünüz tüm domatesleri alın. Götürelim. Bunlar istedi. Yarınki gazete manşetlerini görebiliyorum. Ben bittim. Bugünkü son konserime hep beraber hoş geldiniz. Bittim ben” diye konuştu.


(DHA – AA)

Son güncelleme: 11:15 - 28.04.2019