Haluk Levent: ‘Neyim eksik’ dedi yatak fotosu paylaştı

Kuruculuğunu üstlendiği AHBAP adlı dernek üzerinden Türkiye'nin dört bir yanındaki yardıma muhtaç insanlara el uzatan şarkıcı Haluk Levent, sosyal medya hesabından esprili paylaşımlara imza atıyor.

Haluk Levent: ‘Neyim eksik’ dedi yatak fotosu paylaştı

Geride bıraktığımız günlerde adı ODTÜ’nün bahar şenliklerini iptal etmesi üzerine yaptığı çıkışla gündeme gelen Levent, bahar şenliğinin gerçekleşmesi için verdiği destekle pek çok ünlü ismi de bu konuda harekete geçirdi. Sosyal medyayı aktif olarak kullanan ve çoğu zaman da espirili paylaşımlar yapmaktan geri durmayan Haluk Levent bu defa sosyal medya hesaplarından yatak fotoğrafları paylaşan ünlülere göndermede bulundu. İşte Levent’in o paylaşımları:

“Sayfama “yatak pozu sosyal medyayı salladı” haberleri düşüyor. Başka sanatçılar yatakta şuh pozlar verirken bana gelince “sen abimizsin sen bizdensin” vs.. Benim neyim eksik ha neyim?? Bu sebeple saat 10 dakika sonra yatak fotosu paylaşıyorum… Artık benim de bir yatak pozum var. Yarın sabah magazin sayfalarında yerimi alacağımı umud ediyorum. Vallahi çok uzun zamandır yapmayı düşündüğüm bir şeydi sonunda oldu.”

Haluk Levent'le başlayan 'ODTÜ' hareketi çığ gibi büyüyor İlginizi Çekebilir Haluk Levent'le başlayan 'ODTÜ' hareketi çığ gibi büyüyor