Haluk Levent ODTÜ yönetimiyle buluştu

Geride bıraktığımız gün Orta Doğu Teknik Üniversitesi (ODTÜ) Rektörlüğü, uzun yıllardır düzenlenen Uluslararası Bahar Şenliğini maddi yetersizlikler nedeniyle iptal ettiğini açıklamıştı. Levent bugün ODTÜ yönetim kurulu ile bir araya geldi.

Haluk Levent ODTÜ yönetimiyle buluştu

Orta Doğu Teknik Üniversitesinde her yıl düzenlenen uluslararası bahar şenliğinin idari konulardan dolayı iptal edildiği açıklandı. İptal kararına tepki gösteren Haluk Levent sosyal medya hesabından açıklama yaparak, “Ben eski okulumda konser vermeye hazırım. Para almayacağız” ifadelerini kullanmıştı.

“UMARIM SORUNU ÇÖZERİZ”

Sevilen şarkıcı, bu paylaşımın ardından ODTÜ yönetimiyle bir araya geldi. Levent, sosyal medya hesabından şu paylaşımı yaptı; ODTÜ rektörümüz ve yönetim kurulu İle yemekteyiz. 1 saati aşkın toplantımız sürüyor. Az sonra hocalarımız ve ODTÜ öğrenci toplulukları temsilcileri ile hep beraber toplanacağız. Umarım her sorunu çözeriz. Son toplantıdan sonra sonucu buradan yazacağım.

Haluk Levent'le başlayan 'ODTÜ' hareketi çığ gibi büyüyor İlginizi Çekebilir Haluk Levent'le başlayan 'ODTÜ' hareketi çığ gibi büyüyor Haluk Levent: 'Neyim eksik' dedi yatak fotosu paylaştı İlginizi Çekebilir Haluk Levent: 'Neyim eksik' dedi yatak fotosu paylaştı