Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Haluk Levent’ten güzel haber! Meclis önünde kendini yakan işçiye yardım eli
Haluk Levent’ten güzel haber! Meclis önünde kendini yakan işçiye yardım eli
12 Ocak günü geçim sıkıntısı nedeniyle ruhsal bunalıma girip Meclis önünde kendisini ateşe veren Sıtkı A.'ya, ünlü şarkıcı Haluk Levent yardım eli uzattı. Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Sıtkı A'nın İstanbul'a geldiğini ifade ederek, maddi sorunlarının çözüldüğünü, ayrıca 1 yıllık ev kirasının da "AHBAP"ın üstleneceğini açıkladı.
Magazin 24 Ocak 2018 - 21:20

Ünlü sanatçı Haluk Levent, güzel haberi verdi. TBMM Dikmen girişinin yaklaşık 50 metre yukarısında bulunan Meclis Hastanesi önüne elindeki benzin bidonuyla gelen 39 yaşındaki Sıtkı A. maddi sıkıntılar nedeniyle kendini ateşe vermişti. İnşaat işçisi olarak çalışan Sıtkı A.’nın alev alan kıyafetleri Meclis polisi tarafından söndürülmüştü.

Kafasının bir kısmında yanıklar olduğu belirtilen Sıtkı A.’ya olay sonrası ünlü şarkıcı Haluk Levent ulaştı. Sıtkı A’yı İstanbul’a getiren Haluk Levent işçinin bir yıllık kirasının AHBAP tarafından ödeneceğini ifade etti.

İşte ünlü sanatçıdan o paylaşım;

haluk

“Meclis Hastanesinde kendini yakan Sıtkı kardeşimizin ekonomik sorunlarını Sosyal Yardımlaşma derneği halletti. İstanbula yanımıza ziyarete geldi. 1 yıllık ev kirasını AHBAP üstlendi. Ve o işçi iken uğradığı kaza sonucunda hakkını vermeyen işverene karşı mahkemede taraf olacağız!!”

Son güncelleme: 08:03 - 25.01.2018