Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Hamam kapatan Catherine Zeta-Jones’in oryantal isteği
Hamam kapatan Catherine Zeta-Jones’in oryantal isteği
Hollywood'un ünlü çifti Michael Douglas ve Catherine Zeta Jones, iki çocukları Dylan ve Carys ile birlikte Ocak ayının ilk haftası İstanbul'a gelmişti. Ünlü çiftin İstanbul tatilinden ilginç detaylar ortaya çıktı.
Magazin 26 Ocak 2020 - 12:48

Magazin camiasında ‘Felaket Tellalı' olarak anılan ses sanatçısı ve yazar Onur Akay, Hollywood yıldızı Catherine Zeta-Jones’un, eşi Michael Douglas ve çocuklarıyla geçtiğimiz haftalarda yaptığı İstanbul tatilinin ilginç detaylarını yazdı.

15 DAKİKA ORYANTAL ŞOV

Kendi internet sitesinde “Hollywood'un oryantal sevgisi” başlıklı bir yazı yazan Akay, “Çocukları Dylan ve Carys ile Ayasofya’daki bir hamama giden Catherine Zeta-Jones, hamamda dansöz istemiş. Rus asıllı ünlü sarışın oryantal Olga’yı hamama kapatarak, 15 dakikalık özel gösterisini izlemiş ve yüklü bir bahşiş vermeyi de ihmal etmemiş. Hamamda 4 saat kalan Zeta-Jones, ayrıca göbek taşına uzanıp kese yaptırmış ve Türk kahvesi içmiş.” ifadelerini kullandı.

Son güncelleme: 12:56 - 26.01.2020