Hamdi Alkan kızı Zeynep Alkan’ın ilişkisini yorumladı!

50 yaşındaki yönetmen Hamdi Alkan, geçen gün Nişantaşı'nda bulunan bir mekan çıkışı görüntülendi. Alkan kızı Zeynep Alkan'ın sevgilisi hakkında çıkan haberlere yönelik açıklama yaptı.

Hamdi Alkan kızı Zeynep Alkan’ın ilişkisini yorumladı!

Eski eşi Canan Hoşgör’den 2012 senesinde olaylı bir şekilde boşanan Hamdi Alkan, 2014 senesinde hayatını Selen Görgüzel ile birleştirmişti. Hamdi Alkan, Canan Hoşgör ile evliliğinden olan kızı Zeynep Alkan’ın yeni sevgilisi hakkında yorumda bulundu.

ŞAŞIRTAN YORUM

Kızı Zeynep Alkan’ın İsveçli sevgilisinin bir erkekle öpüştüğü fotoğraflarla ilgili konuşan yönetmen ve oyuncu Hamdi Alkan, “Kızım onu tanımadan önce esprisine yapılmış bir şey. 10 numara çocuk, o mutluysa ben ne yapayım?” açıklamasını yaptı.

KIZIMI ÜZERSENİZ BEN DE ÜZÜLÜRÜM

Kızının açıklamalarının çarpıtıldığını söyleyen Alkan “19 yaşındaki kıza bu yapılır mı? Benim kızımı üzmesinler, üzülürüm” dedi.

NE OLMUŞTU?

Hamdi Alkan’ın 19 yaşındaki kızı Zeynep Alkan’ın Instagram hesabı üzerinden aşkını ilan ettiği İsveçli sevgilisinin sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımlar olay olmuştu.
zeynepalkan1

Zeynep Alkan cesaretinin sınırlarını zorladı! İlginizi Çekebilir Zeynep Alkan cesaretinin sınırlarını zorladı! Zeynep Alkan'ın sevgilisi bir erkekle dudak dudağa... İlginizi Çekebilir Zeynep Alkan'ın sevgilisi bir erkekle dudak dudağa...