Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Hande Doğandemir biten projesiyle ilgili konuştu
Hande Doğandemir biten projesiyle ilgili konuştu
Son olarak oyuncu Engin Öztürk’le başrollerini paylaştığı dizi projesinin bitişiyle hüsrana uğrayan oyuncu Hande Doğandemir, önceki gün Etiler’deydi.
Emre ÇEVİK
Magazin 10 Nisan 2019 - 08:04

Mağazaları gezen oyuncu ayaküstü gazetecilerle konuştu. Son projesinin ani final yapmasıyla alakalı; “Hayırlısı olsun. Bu işler böyle. Biz severek çalıştık böyle kısmet oldu. Yeni projelere bakacağız” diyen Doğandemir, reyting sistemiyle alakalı da; “Bütün sistem bunun üzerine kurulu. Biz elimizden geleni yapıyoruz. Seyirciyle bazen buluşuyor bazen buluşmuyor. Bu sefer de böyle oldu” şeklinde konuştu. Aynı zamanda şu an bir projesinin olmadığını belirten güzel oyuncu tatil modunda olduğunu belirtti.

“YAPTIĞINIZ İŞİN KARŞILIĞININ ALINMASI NE GÜZEL”

Öte yandan Türk oyuncularının Arap ülkelerinde yoğun ilgi gördüğü ve son olarak Can Yaman ve Demet Özdemir ikilisinin de oradaki hayranlarıyla buluştuğu hatırlatılan oyuncu, “Çok sevdiklerine ve beğendiklerine eminim. O sevgi mutlaka gerçektir. Ne güzel onlara da ulaşabiliyorsak… Yaptığınız işin karşılığının alınması ne güzel” diyerek röportajı noktaladı.