Sözcü Plus Giriş

Hande Erçel, kilolarından kurtulmak için diyete başladı. Sırrı ise o meyve….

Son dönemlerde aldığı kilolarla dikkatleri üzerine çeken güzel oyuncu Hande Erçel, sıkı bir diyete başladı.

Güncellenme: 16:13, 01/11/2017
Hande Erçel, kilolarından kurtulmak için diyete başladı. Sırrı ise o meyve….

Kiloları yüzünden sık sık eleştirilen Hande Erçel, 60 kiloyu görünce kolları sıvadı.

hande-ercel-6

En son marka yüzü olduğu Loreal’in bir etkinliğinde yaptığı dans şovunun fazla kiloları nedeniyle beğenilmemesine içerleyen Erçel’in sıkı bir diyet programı uygulamaya başladığı öğrenildi.

hande-ercel-3

23 yaşındaki balık etli oyuncu, diyet listesinden karbonhidratı ve şekeri çıkardı.

VAKTİNİN BÜYÜK BÖLÜMÜNÜ SPORDA GEÇİRİYOR 

Sarıyer’deki bir salonda haftanın 3 günü düzenli olarak da pilates yapan ünlü oyuncunun zayıflamasını sağlayan çok özel bir de formülü var. Bol bol protein alan Erçel, öğün aralarında ise yeşil elma tüketiyor.

hande-ercel_-1

Diyetlerin vazgeçilmezi olan yeşil elma, posalı yapısı sayesinde sindirim sistemini hızlandırıp kişiyi tok tutuyor. Yavaş yavaş kilo vermeye başlayan Erçel, bol bol tarçınlı su da içiyor. Oyuncu; metabolizma hızlandıran, yağ yakıcı özelliği olan ve kan şekerini dengeleyen tarçın sayesinde zorlanmadan kilolarına veda etmeyi amaçlıyor.

hande-ercel-4
İlginizi ÇekebilirEski sevgilisinin yakın arkadaşı ile aşk yaşayan Hande Erçel Sessizliğini bozdu!Eski sevgilisinin yakın arkadaşı ile aşk yaşayan Hande Erçel Sessizliğini bozdu!

 

İlginizi ÇekebilirHande Erçel yeni sevgilisi Mehmet Dinçerler ile birlikte tatilde!Hande Erçel yeni sevgilisi Mehmet Dinçerler ile birlikte tatilde!