Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Hande Erçel kimdir? Kaç yaşında ve nereli? İşte Murat Dalkılıç’ın sevgilisi hakkında merak edilenler…
Hande Erçel kimdir? Kaç yaşında ve nereli? İşte Murat Dalkılıç’ın sevgilisi hakkında merak edilenler…
Son dönemde Murat Dalkılıç'la olan ilişkisi ile gündeme gelen Hande Erçel kimdir? Erçel, kaç yaşında ve nereli? İşte bugünlerde Coachella 2018'e katılan güzel oyuncu hakkında merak edilenler ve daha fazlası..
Magazin 17 Nisan 2018 - 09:30

Hande Erçel kimdir? Kaç yaşında ve nerede doğdu? İşte Murat Dalkılıç’ın yeni sevgilisi hakkında merak edilenler kısa yaşam öyküsü ve hakkında az bilinenler…

hande-ercel-instagram-ic


HANDE ERÇEL KİMDİR?

Başarılı oyuncu Hande Erçel, 24 Kasım 1993’te yBalıkesir, Bandırma’da dünyaya geldi. Erçel, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesinde Geleneksel Türk Sanatları Bölümü'nde okuyor. 2015 yılında katılmış olduğu Miss Cilivaliton of the World yarışması katılmıştır. Azerbaycan'da düzenlenen bu yarışmada 2. olmuştur.

Daha önce Çılgın Dersane Üniversitede ve Hayat Ağacı dizilerinde oynadı. Çılgın Dersane Üniversitede ile ekran macerasına başlayan Hande Erçel'in hayali dizinin reyting kurbanı olmasıyla yarım kaldı. Erçel, eylül 2014 sezonunda TRT'de yayınlanan ‘Hayat Ağacı' dizisiyle izleyici karşısına çıktı. Genç oyuncu dizide İdil Fırat (Filiz) ve Fikret Kuşkan'ın (Murat) kızları Selen Karahanlı karakterine hayat verdi. Son olarak Siyah İnci Dizisi'nde Tolgahan Sayışman'la birlikte başrol oynamaktadır.

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi, Geleneksel Türk Sanatları bölümünde okumaya devam etmektedir.[1] 2012 de Azerbaycan da yapılan güzellik yarışmasına katılmış ve ikinci olmuştur.[2]

Kanal D’de yayınlanan Güneşin Kızları dizisinde Selin Yılmaz Mertoğlu karakterini canlandırmıştır.[1] Haziran 2016’da Aşk Laftan Anlamaz dizisinde canlandırdığı Hayat Uzun Sarsılmaz karakteriyle ekranlara geri döndü.

hande-ercel-instagram-ic-1

Filmografisi

2013 Dizi “Tatar Ramazan (dizi,2013)”
2013 Dizi Çalıkuşu Zahide
2014 Dizi Çılgın Dersane Üniversitede

Dizi

Hayat Ağacı Selen Karahanlı
2015-2016 Dizi Güneşin Kızları Selin Yılmaz/Mertoğlu
2016-2017 Dizi Aşk Laftan Anlamaz Hayat Uzun/Sarsılmaz
2017-2018 Dizi Siyah Inci Hazal

Reklamları

2016 L’Oréal Paris Casting Creme Gloss
2017 Defacto Çuk Oturur mükemmel Durur