Hande Erçel kimdir? Siyah İnci’nin Hazal’ı nerede doğdu ve kaç yaşında?

Siyah İnci Dizisi ile gündemde olan Hande Erçel kimdir? Güzel oyuncu kaç yaşında ve nerede doğdu? Güneşin Kızları dizisiyle bir anda üne kavuşan Erçel, bu aralar Siyah İnci'deki Hazal karakteri ile karşımızda. İşte Hande Erçel kimdir, kaç yaşında ve nerede doğdu gibi soruların yanıtı.

Hande Erçel kimdir? Siyah İnci’nin Hazal’ı nerede doğdu ve kaç yaşında?

Son dönemde televizyon dizisi Siyah İnci ve yaptığı dans gösterisi ile gündemde olan Hande Erçel kimdir? Ünlü oyuncu kaç yaşında? Doğum yeri neresi? İşte ayrıntılar…

handeercelic

HANDE ERÇEL KİMDİR?

1993 yılında Balıkesir'in Bandırma ilçesinde doğdu. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesinde Geleneksel Türk Sanatları Bölümü'nde eğitim gören Hande Erçel, 2015 yılında Azerbaycan'da düzenlenen Miss Cilivaliton of the World yarışmasında 2. oldu.

handeercelic1

Daha önce Çılgın Dersane Üniversitede ve Hayat Ağacı dizilerinde oynadı. Çılgın Dersane Üniversitede ile ekran macerasına başlayan Hande Erçel, 2014 yapımı TRT 1 dizisi ‘Hayat Ağacı' ile izleyici karşısına çıktı. Genç oyuncu dizide İdil Fırat (Filiz) ve Fikret Kuşkan'ın (Murat) kızları Selen Karahanlı karakterine hayat verdi. Asıl çıkışını 2015 yapımı Güneşin Kızları dizisiyle yapan Hande Erçel, bu dizide Emre Kınay, Tolga Sarıtaş ve Evrim Alasya gibi isimlerle başrolü paylaştı. Son olarak Siyah İnci Dizisi'nde Tolgahan Sayışman'la birlikte başrol oynamaktadır.

Siyah İnci 14. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Siyah İnci 13. son bölüm izle! Vural öfkeden deliye dönüyor! İlginizi Çekebilir Siyah İnci 14. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Siyah İnci 13. son bölüm izle! Vural öfkeden deliye dönüyor!