Hande Erçel ve Tolgahan Sayışman’lı ‘Siyah İnci’ dizisi Eylül’de Başlıyor

Son bilgilere göre dizinin başrollerinde Tolgahan Sayışman ve Hande Erçel olacak. Erol Özlevi'nin yönetmenliğini yaptığı Siyah İnci isimli dizisinin ilk bölüm çekimleri Çeşme ve İstanbul'da geçiyor.

Hande Erçel ve Tolgahan Sayışman’lı ‘Siyah İnci’ dizisi Eylül’de Başlıyor

Dizinin muhtemel başrollerini, adını ilk olarak ‘Güneşin Kızları’ dizisiyle 2015 yılında duyuran Hande Erçel ve  ‘Aşk Tutulmas’ı filmi ve ‘Asla Vazgeçmem’ dizisiyle adını duyuran Tolgahan Sayışman paylaşacak gibi görünüyor.

OYUNCU KADROSU

Tolgahan Sayışman (Kenan)

17 Aralık 1981 İstanbul doğumlu oyuncu 1.88 boyunda ve 85 kilodur. Akrep burcu olan oyuncu Almeda Abazi ile evlidir. Doğuş Üniversitesi İşletme bölümü mezunudur. Fahriye Evcen’le başrollerini paylaştığı Aşk Tutulması isimli filmde tanınmaya başlamıştır. Asla Vazgeçmem dizisinde Yiğit Kozan karakteriyle büyük bir kitleye sahip olmuştur.

Hande Erçel (Hazar)

Dizinin başrol karakteri Hazar bir garson kız olarak rol oynayacak. 1993 Balıkesir doğumlu ünlü güzel oyuncu Azerbaycan’da yapılmış olan güzellik yarışmasına katılmış ve bu yarışmada 2. olmayı başarmıştı. 1.75 boyunda ve 56 kiloda olan oyuncu Çılgın Dershane’deki Meryem performansıyla beğenilmişti. Kanal D ekranlarında yayınlanan Güneşin Kızları dizisinde Selin karakteriyle büyük kitlelere hitap etti. Geçtiğimiz sezon ise Burak Deniz’le Aşk Laftan Anlamaz dizisinde başrolde yer almıştır.

Hüseyin Avni Danyal

12 Nisan 1962 Trabzon doğumlu yetenekli oyuncu Dokuz Eylül Üniversitesi mezunudur. En önemli rolünü Kurtlar Vadisi Pusu’da Fuat Tamer Tataroğlu olarak oynamıştır. Oynadığı dizilerin yanı sıra Güz Sancısı, Son Mektup gibi filmlerde de rol almıştır.

Berk Hakman

Kenan ve Hazar ilişkisini bitirmeye çalışan kötü karakteri canlandıracak.
14 Ağustos 1981 Ankara doğumlu yetenekli oyuncu 2013 yılında yayınlanan Kaçak dizisinde Ertan Demir karakteriyle tanınmıştır. Berk Hakman 11 yaşından beri gitar çalmaktadır. Lise yıllarında klavyeli çalgılar, trompet, bas gitar çaldı. Akdeniz Üniversitesi Turizm İşletmeciliği bölümünden mezun olmuştur. İstanbul Devlet Konservatuarı Tiyatro bölümünde eğitimini tamamlamıştır. Mazi Kalbimde Yaradır, Hatırla Sevgili, Çocukluk Günleri, Kaçak gibi dizilerde rol almıştır.