Hande Erçel’in annesi Aylin Erçel son yolculuğuna uğurlandı

Dün tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden Hande Erçel'in annesi Aylin Erçel için cenaze töreni düzenlendi.

Hande Erçel, yaklaşık sekiz aydır kanser tedavisi gördüğü hastanede hayatını kaybeden annesi Aylin Erçel’i (48) dün son yolculuğuna uğurladı. Donör olmak isterken annesini kaybetmenin acısını yaşayan Hande Erçel’i, Zincirlikuyu Camii’ndeki törende babası Kaya ile ablası Gamze Erçel teselli etti. Kelebekleri sevdiği için ‘Kelebeğim’ diye seslendiği annesinin tabutu ile yakalarına kelebek figürleri takan Hande Erçel, babası, ablası ve babaannesiyle cenaze avlusunda yakınlarının taziyelerini kabul eti. Annesinin tabutu başında babaannesinden destek alarak metanetli durmaya çalışan Erçel’i acılı gününde eski sevgilisi Murat Dalkılıç da yalnız bırakmadı.
ercel23
DOSTLARI YALNIZ BIRAKMADI

Erçel’in annesinin Ulus’taki evine de giden Dalkılıç’ın, birlikte görüntü vermemek için eski sevgilisiyle cami avlusunda yan yana gelmemeleri dikkat çekti. Tabut başındaki Erçel’in yanına gitmemesi dikkat çeken şarkıcı Dalkılıç’ın, Aylin Erçel için cami önünde lokma dağıttırdığı öğrenildi. Genç oyuncuyu acılı gününde bir dönem birlikte aynı dizilerde oynadığı Burcu Özberk, Tolga Sarıtaş, Tolgahan Sayışman’la birlikte Ahmet Mümtaz Taylan, Burak Sağyaşar, Hatice Şendil, Burak Deniz, Serkan Çayoğlu gibi ünlü simalar destek verdi. Aylin Erçel, ikindi namazı kılınan cenaze namazı sonrası Zincirlikuyu Mezarlığı’nda toprağa verildi.
lokma-arabasi

TABUTUN BAŞINDAN AYRILMADI

Oyuncu Hande Erçel de bitkin olmasına rağmen annesinin tabutunun başından bir an olsun ayrılmadı.
ercel

Son dakika... Hande Erçel'in annesi Aylin Erçel hayata gözlerini yumdu! Kanser tedavisi görüyordu... İlginizi Çekebilir Son dakika... Hande Erçel'in annesi Aylin Erçel hayata gözlerini yumdu! Kanser tedavisi görüyordu...