Hande Erçel’in gönlünü Tolga Sarıtaş’a mı kaptırdı?

Hande Erçel'in gönlünü rol arkadaşı Tolga Sarıtaş’a kaptırdığı iddia edildi.

Hande Erçel’in gönlünü Tolga Sarıtaş’a mı kaptırdı?

Ekin Mert Daymaz'la aşk yaşayan Hande Erçel, sevgilisini Instagram'dan sildi. Güzel oyuncunun, gönlünü rol arkadaşı Tolga Sarıtaş'a kaptırdığı iddia edildi.

Bugün’ün haberine göre ‘Gü­ne­şin Kız­la­rı’ di­zi­si­nin Se­lin’i Han­de Er­çel, aşk ha­ya­tın­da hız­lı çık­tı. Bir süredir kendisi gibi oyuncu Ekin Mert Daymaz ile aşk yaşayan Hande Erçel'in önceki gün ilişkisini bitirdiği ortaya çıktı. En son Karaköy'de birlikte görüntülenen ikiliden Erçel, sevgilisini sosyal medya hesaplarından silip engelledi. Buna karşılık Daymaz da sevgilisini Instagram hesabından silmeyi ihmal etmedi. Son dönemde adı Tolga Sarıtaş ile anılan Hande Erçel'in ilişkisini bitirme nedeninin rol arkadaşı olduğu iddia edildi.

Daha önce haklarında aşk dedikoduları çıkan fakat her defasında bu ilişkiyi yalanlayan Sarıtaş ile Erçel'in gizli aşk yaşadıkları da konuşulanlar arasında.

Bu arada Er­çel, ken­di­sin­den iki yaş kü­çük rol ar­ka­da­şı Tol­ga Sa­rı­taş ile Ins­tag­ram’da paylaştığı karenin altına “Çok mut­lu­yuz” yazarak ade­ta aş­kı­nı ilan etti. Güzel oyuncunun fo­toğ­rafı takipçilerinden binlerce be­ğe­ni ve yorum aldı.

Loading...