Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Hande Soral kimdir, kaç yaşında, nereli? (İsimsizler Handan kimdir?)
Hande Soral kimdir, kaç yaşında, nereli? (İsimsizler Handan kimdir?)
Kanal D'nin ilgiliyle takip edilen fenomen dizisi İsimsizler yeni sezonun ilk bölümüyle hayranlarının karşısına çıktı. Dizinin sevenleri ilk bölümde diziye dahil olan İsimsizler Handan'a hayat veren Hande Soral'ı araştırıyor. Peki Hande Soral kimdir, kaç yaşında, nereli?
Magazin 12 Eylül 2017 - 08:49

İsimsizler dizisinin yeni sezonunu ilk bölümünün yayınlanmasının ardından dizinin hayranları İsimsizler Handan’ı oynayan güzel oyuncu Hande Soral’ı araştırmaya başladı. Peki Hande Soral kimdir, kaç yaşında, nereli? İşte Hande Soral’ın biyografisi…

HANDE SORAL KİMDİR?

En son Kalbim Yangın dizisinde ye alan ve uzun bir aradan sonra Evlat Kokusu ile ekranlara dönen Hande Soral, 2 Şubat 1987 yılında Bursa'da dünyaya geldi. 1,60 boyundaki güzel oyuncu, İstanbul Bilgi Üniversitesi Psikoloji Bölümü'nden mezun oldu. 2008 yılında Komedi Dükkanı adlı programda konuk oyuncu olarak televizyon izleyicisi ile tanıştı.

2008-2011 yılları arasında Küçük Kadınlar adlı dizi ile seyircinin hafızasına kazındı. Gecekondu adlı bir televizyon programı yaptı. Bir Günah Gibi, Alev Alev, Fatih, Çalıkuşu dizilerinde rol aldı. Televizyonda pek çok dizi projesinde yer alan güzel oyuncu, ilk filmi “Birleşen Gönüller” ile sinemaseverlerle buluştu. Özel hayatını çok fazla göz önünde yaşamayı sevmeyen Hande Soral, meslektaşı İsmail Demirci yakın dostları ve aile arasında düzenlenen törenle nişanlandı.

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.