Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Hande Soral ve Bensu Soral, yarı maratonda koştu
Hande Soral ve Bensu Soral, yarı maratonda koştu
Ünlü oyuncular Hande Soral ve Bensu Soral, yoğun çalışma temposuna maraton molası verdi. Soral Kardeşler, Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Engin Aksoy ile birlikte, İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve Spor İstanbul tarafından Vodafone’un isim sponsorluğunda organize edilen 'Vodafone 12. İstanbul Yarı Maratonu'nda 5 bini aşkın sporcuyla koştu.
Mustafa KIZGINYÜREK
Magazin 30 Nisan 2017 - 14:30

Soral Kardeşler, Vodafone İstanbul Yarı Maratonu'nda güzel bir deneyim yaşadıklarını belirterek, “Koşmak, motivasyonumuzu artırıyor. Kendimizi çok daha iyi hissediyoruz. Yarı maratona ilk kez katıldık ve büyük keyif aldık. #kenditarihiniyaz hashtag'i ile maratona nasıl hazırlandığını anlatan en güzel fotoğrafı paylaşan 3 takipçi de katıldı. İstanbul'un güzelliklerini hep birlikte yaşadık. Bu güzel deneyim için Vodafone'a teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

soralic

Bensu Soral'da ablamla her zaman aynı projede olma hayalim var. Hande Soral, ise muhabirlerin düğün ne zaman sorusuna? Soral, ‘Her an yapabiliriz. Yurt dışında da yapabiliriz burada da yapabiliriz ama şu an işlerin yoğunluğundan bir türlü karar vermiş değiliz' dedi. Bensu Soral da dizi ile ilgili sorulara karşısında konuşmak istemedi.