Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Hande Yener: “Benim için kavga etmeyin”
Hande Yener: “Benim için kavga etmeyin”
Şarkıcı Hande Yener, önceki akşam Kıbrıs'ta sahne aldı. Yener, giydiği sahne kostümüyle dikkat çekti.
Magazin 9 Haziran 2019 - 13:50

Dansçıları ile birlikte sahneye ‘Kuş Kafesi ‘ teması ile birlikte çıkan Hande Yener,. sahne öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Yener, tüm İslam aleminin bayramını kutladı. Yaklaşık iki ay öncesi model sevgilisi Ümit Cem Şenol’dan ayrılan popçu bu konu hakkında ” Bizim ayrılığımız iki ayı buldu. Ben kendimi sadece işime adadım. Anladım ki ben sadece işime aşıkmışım. Benim 2020 yılında 20. yılım oluyor kariyerimde, şu anda dünya yansa dönüp bakmıyorum çünkü benzersiz bir albüm hazırlıyorum sevenlerime. Bugüne kadar o kadar sunduğum şey var ki, benim adıma yeni bir şeyler sunmak gerçekten zor” dedi.

“BENİM İÇİN KAVGA ETMEYİN”

Demet Akalın ile uzun süre küs olduktan sonra barışan Hande Yener, bugünlerde Sinan Akçıl ve Akalın arasında kaldı. Sinan Akçıl’ın geçtiğimiz günlerde yaptığı bir açıklamada ” Hande İle konuşmuyorum” demesi röportaj sırasında hatırlatıldı.
Yener ise meslektaşlarına “Benim için kavga etmenize gerek yok ” diyerek polemik yaratacak bir söz söyledi. Akalın ile barışma haberleri çıktıktan ve birbirlerini takibe aldıktan sonra hiç yan yana gelmeyen ikilinin bu durumun hatırlatılması üzerine Hande Yener, “İkimizde şu sıralar çok çalışıyoruz ama anlatamam nasıl tatlıyız. Sürekli mesajlaşıyoruz” derken bir muhabirin ” 20. yıl albümünüzde düet olur mu? ” sorusuna ise ” Her şey olabilir, hayat bu” dedi.