Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Hande Yener konseri sonrası silahlı çatışma
Hande Yener konseri sonrası silahlı çatışma
Hande Yener, bu sabah saatlerinde Ortaköy'de bulunan Ricco Club isimli mekanda oğlu Çağın Kulaçoğlu ile birlikte sahne aldı. Hande Yener, mekandan ayrıldıktan yaklaşık olarak yarım saat sonra şehir magandaları tarafından mekan kurşunlandı.
Magazin 28 Mart 2018 - 10:14

Ömercan ALTAY

Hande Yener, bu sabah saatlerinde ilk eşi Uğur Kulacoğlu ile evliliğinden dünyaya gelen 27 yaşındaki oğlu Çağın Kulaçoğlu ile birlikte Ortaköy’de sahne aldı. Uzun süre boyunca sahnede kalan Hande Yener, mekandan sabaha karşı 04.00 civarından ayrıldı. Hande Yener’in sahnesinden sonra silahlar konuştu.

1 ÖLÜ 2 YARALI

Dün gece sabaha karşı Ortaköy’de bulunan Ricco Club’da silahlı çatışma yaşandı. Mekana girmek isteyen bir şahıs, güvenlik görevlilerinin kendisini mekana almaması üzerine etrafa rastgele ateş açmaya başladı. Yaşanan bu silahlı çatışma sonrası 2 kişi yaralanırken bir valenin ise hayatını kaybettiği öğrenildi.

Son güncelleme: 15:17 - 28.03.2018