Sözcü Plus Giriş

Hande Yener, kural tanımadı

Şarkıcı Hande Yener, önceki akşam Bebek'te bulunan bir mekanda objektiflere yansıdı. Yener'in aceleci ve mutsuz tavrı objektiflere yansıdı.

Emre ÇEVİK
Güncellenme: 10:38, 17/08/2018
Hande Yener, kural tanımadı

Geçtiğimiz haftalarda Hande Yener’le ilişkisi biten Ümit Cem Şenol, alışveriş turuna çıkıp, on binlerce liralık harcama yapmıştı. Hande’ye barışmak için çanta alan Şenol’un, ödemeyi de popçunun kredi kartıyla yapması gündeme bomba gibi düşmüştü. Hande Yener önce ki gece bayan arkadaşlarıyla Bebek’te görüntülendi. Habercilerin kendisini fark ettiğini gören Hande Yener panik oldu. Ünlü şarkıcı waffle ve çayını yarı da bırakıp yanında ki arkadaşına para verdi. Yener, “Al şu parayı, hesabı hemen ödeyin gitmemiz lazım” ifadelerini kullandı.

SORULARDAN KAÇMAK İÇİN KURAL TANIMADI

Ünlü popçu Hande Yener, nişanlısı Ümit Cem Şenol’dan üçüncü kez ayrıldığını 15 gün önce duyurmuştu. Hatta bir konseri sonrasında samimi açıklamalar yapan Yener, “Aşkta başarısızım, duygusal hayatım çöküntü içinde” demişti. Kendisine yöneltilen sorulara telefonla konuştuğunu göstererek; “Müsait değilim” diyerek konuşmak istemediğini belirtti. Muhabirlerin ayrılık hakkındaki ısrarlı sorularına cevap vermeyen Hande Yener, aracını park halinden çıkartırken de telefon kulağındaydı. Yener’in bu hareketi, “Sorulardan kaçmak için kural tanımadı” dedirtti.

İlginizi ÇekebilirHande Yener ve Ümit Cem Şenol ayrılığı reklam çalışması mı?Hande Yener ve Ümit Cem Şenol ayrılığı reklam çalışması mı?
yenerhande2