Hande Yener: ‘O benim değerli Atam’

Şarkıcı Aylin Coşkun yeni yaşını önceki akşam Etiler Fenix adlı mekanda kutladı.

Hande Yener: ‘O benim değerli Atam’

Doğum günü partisine Hande Yener ve Aynur Aydın gelerek yakın dostlarını yalnız bırakmadılar. Gece sonu Aylin Coşkun ve Hande Yener mekandan birlikte çıkarken gazetecilerin sorularını yanıtladılar. Aylin Coşkun arkadaşı Yener’in kendisine ne hediye aldığı sorularına ” Hande hanım bana kalbini verdi daha ne verecek ya. Bana kardeşliğini verdi. Ondan değerli bi şey yok dedi. Yıllardır süre gelen dostlukları diğer ünlü isimlere örmek olan ikili bu işin sırrı nedir şeklindeki soruya, ” Yener, “Temiz iki kalp Çok şükür biz hiç bir zaman kavga etmeyeceğiz ” dedi. Geçtiğimiz günlerde ezeli rakibi Demet Akalın ile Kuzey Kore ile Amerika olduğunu söyleyen Yener yakın dostu Coşkun ile ” Biz Türkiye’ye ile Rusya gibiyiz ” diyerek kahkaha attı.

hande-yener-ic-2

DEMET’E ÜZÜLMÜŞ

Geçtiğimiz haftaya damgasını vuran Ebru Yaşar’ın gündeme getirdiği Demet Akalın’ın konserinde yaşanan çanta olayı ile ilgili olarak Yener, ” Her hafta Ebru Yaşar okuyoruz. Ebru’yu çok severim . İnsanın konserinin yerine çantasının konuşulması çok üzücü bir şey” diyerek Akalın’a taş attı.

hande-yener-ic

YENER'İN ATATÜRK SEVGİSİ

Nişanlısı Cem Şenol ile aracına binen Yener'in ddikiz aynasındaki Atatürk kolyesi ise gazeteccilerin dikkatinden kaçmazken, Yener Atatürklü kolyesini tutarak ‘' çok güzel yakaladınız o benim değerli Atam, çok seviyorum herzaman yanımızdadır ‘'dedi.