Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Hande Yener ve Seren Serengil ‘çıplak fotoğraf’ krizini unuttu
Hande Yener ve Seren Serengil ‘çıplak fotoğraf’ krizini unuttu
Hande Yener, geride bıraktığımız aylarda sosyal medya hesabından Seren Serengil'in çıplak fotoğraflarını paylaşmış ve bu olay büyük yankı uyandırmıştı.
Magazin 20 Mart 2018 - 09:06

İkili, içinde bulunduğumuz yılla birlikte magazin dünyasındaki ünlüler arasında başlayan barışma rüzgarına kapıldı ve Seda Sayan’ın aracılık ettiği bir yemekte aralarındaki buzları eritti. Aralarında yaşanan çıplak fotoğraf skandalı sonrası birbirleriyle konuşmayan Seren Serengil ve Hande Yener küslüğü sona erdi.

SEDA SAYAN’IN ÖNCÜLÜĞÜNDE…

Arnavutköy’de bir mekanda Seda Sayan’ın öncü olduğu yemekte Seren Serengil ve Hande Yener ikilisi barıştı. Telifmetre geçen aylarda yaptığı araştırma sonucu Hande Yener, radyolarda en çok şarkısı çalınan isim olmuş, televizyon programında listeye inanmadığını söyleyen Seren Serengil, bu konuyu araştıracağını belirtmişti. Serengil’in bu açıklamalarından sonra Hande Yener skandal bir paylaşımda bulunmuştu. Şarkıcı, Seren Serengil’in yıllar önce çekilen üstsüz fotoğrafını Instagram hesabının hikaye bölümünden “Aa serenmetreye bakıyor, yine göremiyor” notuyla paylaşmıştı. İkili daha sonra mahkemelik olmuştu.

seren-serengil-ic