Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Hande’den Cem’e… Kendini orada bitirdin
Hande’den Cem’e… Kendini orada bitirdin
Oyuncu Hande Ataizi önceki gün Nişantaşı’nda objektiflere takıldı.
Mustafa KIZGINYÜREK
Magazin 15 Aralık 2017 - 08:00

Ayaküstü gazetecilerle konuşan Ataizi'ne, geçtiğimiz günlerde bir dönem yedikleri içtikleri ayrı gitmeyen arkadaşı Cem Davran'ın birlikte yer aldıkları Ruhsar adlı diziyle dalga geçmesine kırılan oyuncu açtı ağzını yumdu gözünü. Kendisinin duygularının ortada olduğunu ve samimi bir insan olduğunu belirten oyuncu;

hande-ataizi-ic

“Cem ile çok uzun zaman çalıştık. Yaptığının gereksiz yere yapılmış bir espri olduğunu düşünüyorum. Kimi insanlar sizin için önemli değildir ve polemiğe bile girmezsin ama emek verdiğin bir arkadaşın olursa o kişi sonuç insanı kırar. Sonrasında da hiç özür de dilemedi, konuşmadık. Takipten çıkarmak falan çocukça geldi. Sonra dedim ki ben de çıkartayım o zaman. Ruhsar'ın ruhuna da ters bana da. Yazık kaç yaşına gelmiş insanlarız. Hepimiz birbirimizi desteklemeliyiz. Birbirimize bu şekilde köstek olmamamız lazım. Espriyi anlarım ama her şeyin bir ölçüsü olmalı. Sen oyuncu olarak çıkmışsın oraya başarılı dizilere oyunculara ödül veriyorsun. Bu durum zaten bir burukluktur… Dizinin arkasında durmak yerine böyle iki gereksiz şeyle kendini de orada bitirdin” ifadelerini kullandı. Öte yandan oyuncunun beyazlayan saçları dikkat çekti.