Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Hangisi daha acımasız? Yıllar mı? Uygulama mı?
Hangisi daha acımasız? Yıllar mı? Uygulama mı?
Sosyal medyayı iki gündür meşgul eden 'yaşlandırma uygulaması' kısa sürede milyonlarca kullanıcıyı etkisi altına aldı. Bu milyonlarca isim arasında ünlülerin sayısı da bir hayli fazlaydı. Kendilerine uyguladıkları yaşlandırma efektleri sonrasında ortaya çıkan görüntüleri paylaşan ünlü isimler bunlar üzerinden esprili yorumlar yapmaktan da geri durmadı.
Erdinç YAPAN
Magazin 18 Temmuz 2019 - 08:08

KADIN KULLANICILAR MEMNUN OLMADI

Programı yüzüne uygulayan pek çok kadın kullanıcı, ortaya çıkan görüntüden memnun kalmazken ‘Faceapp’ adlı uygulamanın kadınlara biraz daha acımasız davrandığını iddia etti. Belki de bu yüzden olsa gerek pek çok ünlü kadın aynı programın gençleştirme tarafını uygulamayı tercih etti.

SONUÇLAR GERÇEĞE NE KADAR YAKIN?

Uygulamayı kullananların genel yorumu, özellikle yaşlandırma efektinin son derece gerçekçi olduğu yönünde olurken gençleştirme kısmının o kadar da etkili olmadığı şeklindeydi. Biz de Yeşilçam’ın usta isimlerinin genç hallerine programın yaşlandırma efektini uyguladık ve günümüzdeki halleriyle karşılaştırdık.


Son güncelleme: 09:39 - 18.07.2019