Hanım Köylü 12. yeni bölüm fragmanı izle

Hanım Köylü 12. bölüm fragmanı yayınlandı. Hanım Köylü yeni bölümde Düzgün, İlkgün'ü Kopdagel'e veriyor Ferit hayretler içerinde kalıyor.

Hanım Köylü 12. yeni bölüm fragmanı izle

Star TV’nin büyük bir beğeni ile izlenen Ege dizisi Hanım Köylü’nün 12. bölüm fragmanı yayınlandı. Hanım Köylü yeni bölümde İlkgün ve Ferit çaresiz haldeler…

Düzgün'ün İlkgün'ü Koptagel'e vermesi Elmas'ı çılgına çevirir. Aynı zamanda Ferit de sinirlenmiştir. Bu yanlış anlaşılmanın bir an önce giderilmesi gerekmektedir. Ferit ve Koptagel İlkgün'ü değil ürünleri almak istemişlerdir.

Ancak Düzgün bayram günü Fikri'yle bu konuyu konuşup kahve içeceğini söylemesi durumu daha da gerginleştirir. Ama bilmediği bir şey vardır o da Fikri'nin köyden kaçıp İstanbul'a gittiğidir. Bunu ayramda öğrenen Düzgün Ferit ve Koptagel'e dedelerinin onlar için bıraktığı kutuyu verir. Bu kutu dedelerinin kendilerine olan mirasıdır ve Düzgün'de emanet olarak durmaktadır. Kutunun içinde ne olduğunu merak eden Koptagel Ferit'e kutuyu açması için baskı yapar. Ancak Ferit babası gelene kadar kutuyu açmamakta kararlıdır.

Bayramda Marmaris'e minibüs kaldırıp gezi düzenleyen Koptagel, Elmas'la birlikte kalabalıktan ayrılıp başbaşa Marmaris romantizmi yaşarken başına geleceklerden habersizdir.

Hanım Köylü’nün 12. bölümü 25 Temmuz Pazartesi akşamı Star TV ekranlarında…