Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Hanım Köylü 13. bölüm izle: Hanım Köylü final yapıyor
Hanım Köylü 13. bölüm izle: Hanım Köylü final yapıyor
Hanım Köylü'nün 13. bölümü bu akşam ekranlara gelecek. Hanım Köylü bu bölümünün ardından ekranlara veda edecek.
Magazin 1 Ağustos 2016 - 15:02

Star TV’nin Ege dizisi Hanım Köylü’nün 13. bölümü bu akşam seyircisi ile buluşacak. Dizi bu bölümün ardından ise final yaparak ekranlara veda edecek.

Hanım Köylü’nün 13. bölüm fragmanını izlemek için aşağıdaki linke tıklayınız.

HANIM KÖYLÜ 13. BÖLÜM FRAGMANI

Hanım Köylü’nün 13. bölümünde İlkgün'ün kız kardeşlerine yakalanan Elmas ve Koptagel her şeyden habersiz gizlice kıyacakları nikah için hazırlık yapmaktadırlar. Düzgün kardeşine gönderdiği kızı Gülgün'ün kaçırıldığının öğrenince Gülgün'ün peşine düşer. Bu sırada İstanbul'dan gelen Fikri babasından kalan kutuyu açınca şok yaşar. Ancak şok yaşayan sadece Fikri değildir. Aynı zamanda Reşat da Koptagel ve Elmas arasındaki ilişkiyi öğrenmiştir ve bunun bedeli onun için oldukça ağır olur.
Dedenin mirası İlkgün ve Ferit'in de hayatını değiştirmiştir. Ferit için tek bir gerçek vardır. O da İlkgün'e olan aşkı. İlkgün de Ferit'e olan aşkını nihayet herkeslere açıklayabilme cesareti bulur. Ancak hayat, bundan sonra ikisi için de çok farklı olacaktır.

Hanım Köylü’nün 13. bölümünü saat tam 20.00’de izlemek için aşağıdaki linke tıklayınız.

STAR TV CANLI İZLE

Hanım Köylü’nün 13. bölümü yayınlanır yayınlanmaz Star TV’nin web sitesinden aşağıdaki linke tıklayıp seyredebilirsiniz.

HANIM KÖYLÜ 13. BÖLÜM