Harry Potter ve Melez Prens filmi konusu nedir? İşte filmin oyuncu kadrosu

Yayınlandığı dönemde dünya çapında rekor kıran Harry Potter serisinin 6. filmi olan Harry Potter ve Melez Prens bu akşam fantastik film tutkunlarının karşısına çıkacak. İşte izleyicilere heyecanlı anlar yaşatacak olan Harry Potter ve Melez Prens filminin konusu ve oyuncuları...

Harry Potter ve Melez Prens filmi konusu nedir? İşte filmin oyuncu kadrosu

HARRY POTTER VER MELEZ PRENS FİLMİ KONUSU

Fantastik Sinema fenomeni Harry Potter, bu defa serinin 6. kitabı Harry Potter ve Melez Prens uyarlamasıyla karşımızda. Sevimli kahramanımız Potter, Hogwarts'taki 6. yılında bir sürpriz ile karşılaşır. Tesadüfen, üzerinde ‘bu kitap Melez Prens'e aittir' yazılı bir kitap bulmasıyla kitabın içindeki büyüleri kurcalaması sonucu Melez Prens'in gizemini keşfetmeye koyulacaktır.

Bilge büyücü Dumbledore'un yol arkadaşlığı, karanlık düşmanı Voldemort ile hesaplaşmasını kolaylaştırsa da, Harry Potter ve arkadaşlarını bu defa çok çetrefilli bir savaş beklemektedir.

J.K. Rowling'in yazdığı serinin 6. kitabı olan Harry Potter ve Melez Prens, ilk yayınlandığı gün dünya çapında tam 9 milyon satarak kendi alanında yine bir rekor kırmıştı.

HARRY POTTER VER MELEZ PRENS FİLMİ OYUNCU KADROSU

– Daniel Radcliffe

– Rupert Grint

– Emma Watson