Harun Kolçak’ın durumu hakkında Işın Karaca bilgi verdi

Işın Karaca, yoğun bakımda olan Harun Kolçak hakkında bilgi verdi.

Harun Kolçak’ın durumu hakkında Işın Karaca bilgi verdi

Aniden fenalaşarak hastaneye kaldırılan ve yoğun bakıma alınan Harun Kolçak hakkında sanatçı dostu Işın Karaca gelişmeleri anlattı. Durumun hala kritik olduğunu belirten ünlü sanatçı, sosyal medyada Kolçak’la çekilmiş fotoğrafını paylaşan Karaca, bazı kişilere de sitem etti.

HASTANEDEN SON AÇIKLAMA

Prostat kanseri nedeniyle bir süredir tedavi gören ve 22 Haziran günü Acıbadem Maslak Hastanesi'ne sevk edilen 60 yaşındaki Harun Kolçak'ın sağlık durumu ile ilgili Başhekim Dr. Cengiz Bavbek şu açıklamayı yapmıştı:
“Yapılan tetkik ve incelemelerde mevcut lokal ileri tümör zemininde gelişen enfeksiyon nedeniyle, genel durumunun bozulduğu tespit edilen ve 22 Haziran günü acil bir şekilde ameliyata alınan hastamızın sağlık durumu ciddiyetini korumaktadır. Yoğun bakım ünitesindeki tedavisi devam etmektedir.”

İşte Karaca’nın o fotoğrafa düştüğü not:

Can Harun’um…
Arayıp soran çok fazla müzisyen ve dostlarımız var. Sevgili @sibelbnkl @ozlemozbkn @umutkuzey @esinztrk sürekli hastahane de ki Allah herkese onlar gibi dost versin, bizlerde işler arasında gidip geliyoruz. Dua ediyoruz, enerjimizi ve güzel dualarınızı ona iletiyoruz..
Doktorları ile konuşup bilgi almaya çalışıyoruz. O kapının diğer ucunda bizim olduğumuzu bilmesi onu Mutlu ediyor mu bilmiyorum ama biz arkadaşımızı almadan gitmek istemiyoruz hastahane den.. Haliyle beklemek bize en doğrusu geliyor.
Gelenler çok. Allah hepsinden razı olsun!
Samimiyet enerjisi fışkırıyor kafeden. Ama şahsen benim beklediğim çok fazla insan vardı,
Ortak dostlar, mesai arkadaşları, dost olduğunu iddia edenler! ki ne yazık ki bir tanesi tenezzül edip ahizeye kaldırıp arayamadı bile!! Çok meşguller herhalde!
Bir şey mı olması lazım 37 ekran gözlüklerinizi takıp hastahane ye gelmeniz için!
Bugün bana yarın sana güzellerim benim.

Bize iyi gün dostu çok, kötü gün dostu lazım!!!
Harun’umuzun Durumu hala kritik.
Yoğun bakım da tedavisi sürüyor ve buradan bir kez daha @acibademhastanesi yoğun bakım ekibine arkadaşımız adına şahsen teşekkür etmek istiyorum… Tıp bilginiz dışında insanlığınızı göz arda etmek nankörlük olur…
Durumu şu an stabil, yarın sabah bir ameliyat daha görecek ve biz herkesten bu gece yatağına yatarken ona şifa dualarınızı yollamanızı rica ediyoruz.
Ünlüymüş, medyatikmiş müzisyenmiş!! blablabla!!! Fasafiso bunlar!! İnsan o! Ve kıymetli bir insan!! Anlayan anlamıştır beni!
Sözümün eriyim!
Saklanmam yalan dünyanın sahte perdeleri arkasında.. An itibariyle Üstüne alınan alınsın.
Ben ortaya bıraktım lafı… Pişman da değilim, ona göre..

Loading...