Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Hasibe Eren paylaştı, linç yememek için şunları yazdı…
Hasibe Eren paylaştı, linç yememek için şunları yazdı…
Oyuncu Hasibe Eren, kadrosunda bulunduğu Jet Sosyete dizisinin evden çekilen özel bölümünün kamera arkasını yayınladı. Enis Arıkan'la göründüğü sahneler hakkında şunları yazdı...
Magazin 8 Nisan 2020 - 09:56

Corona virüsü salgını nedeniyle dizi setlerinin iptal edilmesinin ardından kanallar eski dizileri yayınlamaya başlamışken, Gülse Birsel farklı bir projeye imza atarak Jet Sosyete dizisinin bir bölümünü oyuncuların evlerinden yaptıkları çekimlerle gerçekleştirdi.

Dizinin kadrosunda bulunan isimlerden Hasibe Eren, 8 Nisan akşamı yayınlanacak olan bölümün kamera arkası görüntülerini Instagram hesabından paylaştı.

 

Enis Arıkan ile birlikte görülen Hasibe Eren yaptığı paylaşım sonrasında ‘sosyal mesafe’ linci yememek adına bir açıklamada bulundu ve şunları yazdı:

“Bu gece yayınlanacak Jet Sosyete bölümünden bir kamera arkası Enis Arıkan… Not: Şimdi herkes abanacak yorumlara “sosyal mesafe” diye… Merak etmeyin 3 haftadır karantinadaydık. Zaten yakın oturuyoruz , eldiven, maske, dezenfektan üçlüsüyle gittim, çektik, karantima döndüm… İyiyim”

Son güncelleme: 09:57 - 08.04.2020