Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Hatice kendi kendini övdü!
Hatice kendi kendini övdü!
40 yaşındaki şarkıcı Hatice Çarpar, sosyal medya hesabından takipçileriyle bir fotoğraf paylaştı. Hatice, paylaştığı fotoğrafın altına yazdığı yorumla ego patlaması yaşıyor dedirtti.
Magazin 24 Ocak 2018 - 10:51

Uzun süredir müzik piyasasından uzak olan Hatice Çarpar, artık katıldığı davetlerde ve sosyal hesaplarında yaptığı paylaşımlarla gündeme gelmeye çalışıyor. Hatice, geçtiğimiz haftalarda bir moda evinin davetine katılmış ve davette verdiği pozla kafaları karıştırmıştı. Hatice’nin bu pozu ‘Karın içeri göğüs dışarı' olarak yorumlanmıştı. Hatice, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla şaşkınlık yaratmaya devam ediyor.
haticeEGO PATLAMASI YAŞADI

Bir dönem ‘Doyamıyorum’ isimli şarkı ile müzik piyasasına güzel bir giriş yapan Hatice şu sıralar ‘Eski şarkıcı’ olarak anılan isimler arasında. Adını ve markasını bir türlü yönetemeyen Hatice, adeta ortadan kayboldu. Ne yaptığı sahneler ne de şarkılarıyla gündeme gelemeyen Hatice, sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğraflara, sansasyonel yorumlar yaparak magazin basınında ayakta durmaya çalışıyor. Son olarak paylaştığı bir fotoğrafın altına “Vallahi derler ya hükumet gibi kadın işte o benim vay be ne çıkmışım” yorumunu yaptı. Hatice’nin kendi kendisini övdüğü yorum şaşkınlık yarattı.
258992

Son güncelleme: 11:20 - 24.01.2018