Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Hatice Şendil: Torpile ihtiyacım yok
Hatice Şendil: Torpile ihtiyacım yok
Oyuncu Hatice Şendil izleyici olarak katıldığı bir defilede muhabirlerin sorularını içtenlikle yanıtladı.
Emre ÇEVİK
Magazin 27 Ekim 2018 - 08:15

Şendil, giyim tarzı ile ilgili sorulara “Ben genelde basit giyinmeyi seviyorum. Sade ve basit şeyleri aksesuarlarla kombinleyip kullanmayı tercih ediyorum” şeklinde yanıt verdi. Eşi Burak Sağyaşar'a da giyimi konusunda destek olduğunu söyleyen Şendil, eşinin kıyafetlerine karışma gibi bir huyu olmadığını, kıskanç bir yapısı olmadığını söyledi.

Doğumdan sonra formuna nasıl döndüğü sorulunca “Hızlı kilo vermedim, 23 kilo aldım ve çok uzun bir emzirme dönemi geçirdim bu yüzden kilo vermek hiçte kolay olmadı. Hem diyet uygulayıp spor yapıyordum hemde emzirdiğim için hep bir kısıtlama durumum vardı, istediğim gibi hareket edemiyordum. Ama yavaş yavaş verdim kilolarımı” dedi. Eşinin yapımcı olmasının kendisine torpil getirip getirmediğine ise “Bence bu saatten sonra bana torpil gerekmez. Mesleğim adına bir yol katettiğimi ve belli bir noktaya geldiğimi düşünüyorum. Burak işini çok seviyor çok azmediyor ve ben de bunu görüyorum. Böyle bir yapımcıyla çalışmayı herkes ister, ben de isterim. Ama bu torpillik bir durum değil” açıklamasını yaptı.