Sözcü Plus Giriş

Hatice’nin ‘taklit’ isyanına Seda Akgül’den yanıt geldi!

Şarkıcı Hatice, geride bıraktığımız haftalarda sosyal medya hesabından paylaştığı ağır çekim video ile olay olmuştu.

Güncellenme: 08:00, 31/07/2018
Hatice’nin ‘taklit’ isyanına Seda Akgül’den yanıt geldi!

Sunucu Seda Akgül de geçtiğimiz günlerde bikinisiyle havuza atladığı fotoğraflarını paylaştı ve olanlar oldu. Şarkıcı Hatice son paylaşımında Seda Akgül’e ‘taklit’ eleştirisi yaptı. Seda Akgül’den ise Hatice’nin yorumlarına yanıt geldi. Şarkıcı Hatice, çektiği bikinili videolarını Seda Akgül’ün taklit ettiğini iddia ederek ünlü sunucuya sert eleştirilerde bulundu. Geçtiğimiz günlerde tanga bikinisiyle havuz ve sörf tahtalı videolarını paylaşan 39 yaşındaki şarkıcı Hatice, fit vücuduyla dikkatleri çekmişti.

‘SANATÇI İLE ŞARKICI ARASINDAKİ FARKI BİLME SONRA GEL DE…’

Bir gazetede yer alan haber küpürünü paylaşan Hatice, ‘Programda Türkücü Hatice der, aşağılayıcı uslup kullanır. 10 yıldır pop yapıyorum. Sanatçı ile şarkıcı arasındaki farkı bilme sonra gel de beni taklit et, çektiğim videoyu ve pozu taklit et. Pes artık Seda Akgül.

hatice

Biz yapınca gündem olmak diyorsun da ablam yaşındaki sen yapınca ne oluyor bu durum. Hatırlarsan bir programda fiyatını arttırmaya çalışıyor diye kötü bir üslup kullanmıştın. Sanırım kıskanmışsın. Tayyar abi süpersin. Photoshop'un kralını yapmış abla’ notunu yazdı.

‘TAŞ GİBİ KADIN’

Hatice’nin bu sert sözlerine Seda Akgül de Instagram hesabından yanıt verdi. Aynı haber küpürünü paylaşan Seda Akgül,

seda-akgul-ic

‘Bu fotoğrafta hiç photoshop yok. Atlayışımı çok beğendiğim için paylaştım. Hatice'nin pozuyla da ilgisi yok ama ona benzettiyseniz çok teşekkür ederim. Hem yaşça büyüğüm, hem de taş gibi kadın’ yazdı.

seda-akgulİlginizi ÇekebilirHatice'den ağır çekim atlayışHatice'den ağır çekim atlayış
Yayınlanma Tarihi:07:58,